Pyramids Motel

N3 Highway Van Reenen Pass, 3372 Van Reenen, Etelä-Afrikka - Van Reenen. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

N3 Highway Van Reenen Pass, 3372 Van Reenen, Etelä-Afrikka - Van Reenen.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Liikkuminen helppoa
  • Perhe

Valitse huone

Näytetään 3 / 4 tuloksesta
Näytetään 4 tulosta
Standard Kolmen Hengen Huone
  • Puutarhanäkymä, Vuoristonäkymä, Näkymä maamerkille, Näköala
  • Terassi
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Liikuntarajoitteisille soveltuva kylpyamme, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
Perhehuone
  • Puutarhanäkymä, Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku, Lisäkylpyhuone
Deluxe Room Mountain View
  • Puutarhanäkymä, Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Tuuletin
Mökki 1 Makuuhuone
  • Puutarhanäkymä, Vuoristonäkymä, Näköala
  • Terassi
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Liikuntarajoitteisille soveltuva kylpyamme, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku

Pyramids Motel

Located in Van Reenen, Pyramids Motel is situated on the N3 highway, halfway between Gauteng and the Kwazulu Natal coast. The motel has views to Natal and the Majestic Drakensberge.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Vastaanottopalvelut

  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Vuoristourheilu
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lasten aterioita
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Esteetön pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Televisio
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Pyramids Motel

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Pyramids Motel lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Pyramids Motel on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Pyramids Motel uima-allas?

Ei, hotellilla Pyramids Motel ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Pyramids Motel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Pyramids Motel milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Pyramids Motel? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Pyramids Motel on parkkipaikka.

Onko hotellissa Pyramids Motel ilmainen WiFi?

Hotellilla Pyramids Motel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko Pyramids Motel perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Pyramids Motel on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Onko hotellilla Pyramids Motel ravintola?

Kyllä, hotellissa Pyramids Motel on ravintola.