Top Cloud Hotel Gunsan

523 6 Gyeongjang Dong, 573-420 Gunsan, Etelä-Korea - Gunsan. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

523 6 Gyeongjang Dong, 573-420 Gunsan, Etelä-Korea - Gunsan.

Valitse huone

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Top Cloud Hotel Gunsan

Onko hotellissa Top Cloud Hotel Gunsan uima-allas?

Ei, hotellilla Top Cloud Hotel Gunsan ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Top Cloud Hotel Gunsan keskeisellä paikalla?

Kyllä, Top Cloud Hotel Gunsan sijaitsee vain 346 m kaupungin Gunsan keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Top Cloud Hotel Gunsan on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Top Cloud Hotel Gunsan milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Top Cloud Hotel Gunsan? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Top Cloud Hotel Gunsan ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Top Cloud Hotel Gunsan ilmainen WiFi?

Hotellilla Top Cloud Hotel Gunsan voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.