Caliraya Resort Club

Barangay Lewin 4014 Lumban, 4014 Pagsanjan, Filippiinit - Pagsanjan. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Barangay Lewin 4014 Lumban, 4014 Pagsanjan, Filippiinit - Pagsanjan.

Ominaisuudet

  • Uima-allas
  • Perhe
  • Liikkeet

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Standard-huone
  • 4 asiakkaita
  • Vuoristonäkymä, Näkymä maamerkille, Järvinäköala, Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC

Caliraya Resort Club

Kun kohteesi on Laguna ja sen tarjoamat ihmeet, valitse pysäkiksesi Caliraya Resort Club. Majapaikka tarjoaa monenlaisia palveluita ja mukavuuksia varmistaen, että viihdyt. Kappeli, lahjamyymälä, pysäköintitila, huonepalvelu, perhehuone sekä kaikki muu tarpeellinen on käytössäsi. Savuttomia huoneita, ilmastointi, työpöytä, televisio, satelliitti- /kaapeli-TV sekä monet muut mukavuudet odottavat osassa huoneita. Jotta vierailusi olisi vieläkin nautittavampi, kuntosali, uima-allas, hieronta, lasten uima-allas, tenniskenttä sekä muut virkistysmahdollisuudet odottavat majapaikalla. Kun majapaikkanasi on Caliraya Resort Club, voit odottaa viihtyisää tunnelmaa ja loistavaa palvelua.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Lastenallas
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Caliraya Resort Club

Onko hotellissa Caliraya Resort Club uima-allas?

Kyllä, hotellilla Caliraya Resort Club on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Caliraya Resort Club on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Caliraya Resort Club milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Caliraya Resort Club? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Caliraya Resort Club ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Caliraya Resort Club ilmainen WiFi?

Hotellilla Caliraya Resort Club voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellissa Caliraya Resort Club bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa Caliraya Resort Club on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.