Jollydays Hotel By Reddoorz

Abar 1st Nueva Ecija, 3121 San Jose City, Filippiinit - San Jose City. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Abar 1st Nueva Ecija, 3121 San Jose City, Filippiinit - San Jose City.

Valitse huone

Jollydays Hotel By Reddoorz

Yksinkertainen hotelli sijaitsee kohteessa Cabanatuan City. Pieni, vain 15 majoitustilan hotelli sopii erinomaisesti rauhalliseen majoitukseen. Lisäksi majoitus tarjoaa Wi-Fi-yhteyden. Valitettavasi vastaanotto ei ole avoinna 24 h vuorokaudessa. Tämä on ekoystävällinen hotelli.

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Jollydays Hotel By Reddoorz

Onko hotellissa Jollydays Hotel By Reddoorz uima-allas?

Ei, hotellilla Jollydays Hotel By Reddoorz ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Jollydays Hotel By Reddoorz keskeisellä paikalla?

Kyllä, Jollydays Hotel By Reddoorz sijaitsee vain 829 m kaupungin San Jose City keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Jollydays Hotel By Reddoorz? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Jollydays Hotel By Reddoorz ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Jollydays Hotel By Reddoorz ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Jollydays Hotel By Reddoorz ei tarjoa ilmaista WiFiä.