Microtel By Wyndham Mall Of Asia

Coralway Ave Cor Seaside, 1308 Manila, Filippiinit - Manila. Katso kartta
3,4/5
Perustuu 9 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Coralway Ave Cor Seaside, 1308 Manila, Filippiinit - Manila.

Valitse huone

Näytetään 3 / 3 tuloksesta
Näytetään 3 tulosta
Perhesviitti
  • 4 asiakkaita
  • 30 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
  • Minikeittiö, Jääkaappi
Standard-invahuone Parivuode
  • 2 asiakkaita
  • 25 ㎡
  • Kaupunkinäkymä
Standard-huone 2 Parivuodetta
  • 4 asiakkaita
  • 25 ㎡
  • Näkymä maamerkille, Kaupunkinäkymä, Näköala

Microtel By Wyndham Mall Of Asia

Microtel by Wyndham Mall of Asia sijaitsee kätevästi suositulla Manilanlahti -alueella. Tämä hotelli tarjoaa kaikki mukavuudet ja palvelut, jotka tarvitset mukavaan yöpymiseen. Hyödynnä hotellin tarjoamat palvelut, kuten 24h vastaanotto, liikuntaesteisten palvelut , WiFi yleisissä tiloissa, pysäköintitila, huonepalvelu. Huoneet on suunniteltu tarjoamaan optimaalisen tason viihtyisyyttä, lämpimän sisustuksen ja mukavuuksia, kuten esimerkiksi taulu-tv, savuttomia huoneita, ilmastointi, työpöytä, puhelin. Hotelli tarjoaa erilaisia virkistysmahdollisuuksia. Microtel by Wyndham Mall of Asia luo mukavuutta ja viihtyisyyttä, se on täydellinen valinta lomallesi kohteessa Manila.

Hotellin Microtel By Wyndham Mall Of Asia muut nimet:

Microtel By Wyndham Mall Of AsiaMicrotel Mall Of Asia Manila

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula

Arviot

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Microtel By Wyndham Mall Of Asia

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Microtel By Wyndham Mall Of Asia?

Voit yöpyä hotellilla Microtel By Wyndham Mall Of Asia hintaan alkaen 40,60 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Microtel By Wyndham Mall Of Asia uima-allas?

Kyllä, hotellilla Microtel By Wyndham Mall Of Asia on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Microtel By Wyndham Mall Of Asia on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Microtel By Wyndham Mall Of Asia milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Microtel By Wyndham Mall Of Asia? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Microtel By Wyndham Mall Of Asia on parkkipaikka.

Onko hotellissa Microtel By Wyndham Mall Of Asia ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Microtel By Wyndham Mall Of Asia ei tarjoa ilmaista WiFiä.

Onko hotellilla Microtel By Wyndham Mall Of Asia ravintola?

Kyllä, hotellissa Microtel By Wyndham Mall Of Asia on ravintola.