Escotel Krisnantara

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Escotel Krisnantara
Attractively situated in the Berawa district of Canggu, Escotel Krisnantara is situated 2.1 km from Batu Bolong Beach, 2.8 km from Vue Beach Club and 3.3 km from La Laguna Bali. The accommodation features a 24-hour front desk and free WiFi throughout the property. The rooms are fitted with air conditioning, a flat-screen TV with cable channels, a fridge, a coffee machine, a shower and a wardrobe. Featuring a private bathroom, rooms at the hotel also boast a city view. All rooms at Escotel Krisnantara are equipped with a seating area. The nearest airport is Ngurah Rai International Airport, 17 km from the accommodation.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
- Ilmastoitu
- Huoneissa tupakointi kielletty
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
Internet
- WiFi
- Ilmainen Wi-Fi
- Internet
Siivouspalvelut
- Päivittäinen siivous
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Bali-Denpasar Ngurah Rai— 7 mi
- canggu — 861 yd
- Legian - Seminyak— 3,4 mi
- Legian - Perama— 5,4 mi
- Sanur - Pantai Semawang— 9 mi
- jimbaran — 9,9 mi
- Tanah Lot Temple— 4,5 mi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Escotel Krisnantara
Onko hotellissa Escotel Krisnantara uima-allas?
Ei, hotellilla Escotel Krisnantara ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Escotel Krisnantara on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Escotel Krisnantara milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Sijaitseeko hotelli Escotel Krisnantara keskeisellä paikalla?
Kyllä, Escotel Krisnantara sijaitsee vain 1 208 m kaupungin Canggu keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Escotel Krisnantara? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Escotel Krisnantara ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Escotel Krisnantara ilmainen WiFi?
Hotellilla Escotel Krisnantara voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.














