The Wave

1 Jalan Munduk Kedungu, 80351 Canggu, Indonesia - Canggu. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

1 Jalan Munduk Kedungu, 80351 Canggu, Indonesia - Canggu.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Uima-allas
  • Haluan varata kuljetuspalvelun

Valitse huone

The Wave

Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, The Wave provides accommodation in Canggu with free WiFi and pool views. This apartment offers free private parking and a 24-hour front desk. The apartment is equipped with a satellite flat-screen TV. Towels and bed linen are provided in the apartment. Popular points of interest near the apartment include Pererenan Beach, Echo Beach and Batu Bolong Beach. The nearest airport is Ngurah Rai International Airport, 19 km from The Wave.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Ilmastoitu
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (ympäri vuoden)
  • Upotusallas
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus
  • Nouto lentokentältä

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Bali-Denpasar Ngurah Rai— 7,4 mi
  • canggu — 1 228 yd
  • Legian - Seminyak— 4,1 mi
  • Legian - Perama— 6 mi
  • Sanur - Pantai Semawang— 10,1 mi
  • jimbaran — 10,1 mi
  • Echo Beach— 1 079 yd
  • Pererenan Beach— 1 086 yd
  • Tanah Lot Temple— 3,4 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta The Wave

Onko hotellissa The Wave uima-allas?

Kyllä, hotellilla The Wave on uima-allas jossa voi uida.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa The Wave?

Voit yöpyä hotellilla The Wave hintaan alkaen 22,52 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Sijaitseeko hotelli The Wave keskeisellä paikalla?

Kyllä, The Wave sijaitsee vain 844 m kaupungin Canggu keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa The Wave? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla The Wave on parkkipaikka.

Onko hotellissa The Wave ilmainen WiFi?

Hotellilla The Wave voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Tarjoaako hotelli The Wave kuljetuspalvelun?

Kyllä vain. The Wave tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.