Sunset Residence And Condotel

Jl. Dewi Sri, 11, 80361 Kuta, Indonesia - Kuta. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Jl. Dewi Sri, 11, 80361 Kuta, Indonesia - Kuta.

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Huoneisto 2 Makuuhuonetta
  • 3 asiakkaita
  • 60 ㎡
  • Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme
Huoneisto 3 Makuuhuonetta
  • 4 asiakkaita
  • 102 ㎡
  • Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme

Sunset Residence And Condotel

3-tähden hotelli Sunset Residence Condotel tarjoaa mukavuutta ja hyvinvointia niin liike- kuin lomamatkailijalle kohteessa Bali. Hotelli tarjoaa monenlaisia palveluita ja mukavuuksia, jotta viihdyt mahdollisimman hyvin. Palvelut kuten kauppa, päivittäinen huonesiivous, sisään- /uloskirjaus pikana, säilytys matkatavaroille, WiFi yleisissä tiloissa ovat kaikki sinun käytettävissäsi. Osa hyvin varustelluista huoneista sisältää mukavuudet, kuten taulu-tv, peili, langaton internet, savuttomia huoneita, ilmastointi. Ennen kuin vetäydyt huoneeseesi ansaitulle levolle, nauti hotellin tarjoamista virkistysmahdollisuuksista, kuten uima-allas, hieronta, piha/puutarha. Sunset Residence Condotel on loistava valinta, josta käsin voit tutkia kohdetta Bali tai vain rentoutua ja virkistyä.

Hotellin Sunset Residence And Condotel muut nimet:

Sunset Residence

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Bali-Denpasar Ngurah Rai— 2,8 mi
  • Legian - Perama— 1 600 yd
  • Legian - Seminyak— 1,4 mi
  • canggu — 5 mi
  • Sanur - Pantai Semawang— 5,8 mi
  • jimbaran — 5,9 mi
  • Nusa Dua - Hilton Bali Resort— 8,7 mi
  • Pantai Kuta— 1 731 yd
  • Legian Beach— 1 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Sunset Residence And Condotel

Onko hotellissa Sunset Residence And Condotel uima-allas?

Kyllä, hotellilla Sunset Residence And Condotel on uima-allas jossa voi uida.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Sunset Residence And Condotel?

Voit yöpyä hotellilla Sunset Residence And Condotel hintaan alkaen 18,74 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Milloin hotellissa Sunset Residence And Condotel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Sunset Residence And Condotel milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Sunset Residence And Condotel? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Sunset Residence And Condotel on parkkipaikka.

Onko hotellissa Sunset Residence And Condotel ilmainen WiFi?

Hotellilla Sunset Residence And Condotel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Tarjoaako hotelli Sunset Residence And Condotel kuljetuspalvelun?

Kyllä vain. Sunset Residence And Condotel tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.