Amaris Hotel Panglima Polim

Jalan Panglima Polim Raya No. 2, Kebayoran Baru, 12130 Jakarta, Indonesia - Jakarta. Katso kartta
3/5
Perustuu 54 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Jalan Panglima Polim Raya No. 2, Kebayoran Baru, 12130 Jakarta, Indonesia - Jakarta.

Valitse huone

Amaris Hotel Panglima Polim

Kodikas hotelli sijaitsee kohteessa South Jakarta. Hotelli koostuu yhteensä 56 huoneesta. Majoituspaikan palveluihin kuuluu Internet-yhteys Wi-Fi-verkossa kaikissa julkisissa tiloissa sekä majoitustiloissa. Hotellin vastaanotto palvelee ympäri vuorokauden. Käytettävissä on pysäköintimahdollisuusMajoitus on sitoutunut noudattamaan ympäristöasiat huomioivia käytäntöjä.

Hotellin Amaris Hotel Panglima Polim muut nimet:

Amaris Hotel Panglima PolimAmaris Panglima Polim Chse CertifiedAmaris Panglima Polim Chse Certified

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 13:30
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Melonguanne— 4,9 mi
  • Jakarta-Halim Perdanakusuma— 6,7 mi
  • Jakarta - Balai Kota— 5 mi
  • Jakarta - Pasar Senen— 5,9 mi
  • Jakarta Kota— 7,6 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Amaris Hotel Panglima Polim

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Amaris Hotel Panglima Polim?

Voit yöpyä hotellilla Amaris Hotel Panglima Polim hintaan alkaen 10,35 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Amaris Hotel Panglima Polim uima-allas?

Ei, hotellilla Amaris Hotel Panglima Polim ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Amaris Hotel Panglima Polim on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Amaris Hotel Panglima Polim milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Amaris Hotel Panglima Polim? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Amaris Hotel Panglima Polim on parkkipaikka.

Onko hotellissa Amaris Hotel Panglima Polim ilmainen WiFi?

Hotellilla Amaris Hotel Panglima Polim voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellilla Amaris Hotel Panglima Polim ravintola?

Kyllä, hotellissa Amaris Hotel Panglima Polim on ravintola.

Onko hotellissa Amaris Hotel Panglima Polim bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa Amaris Hotel Panglima Polim on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.