Fastrooms Bekasi

Jl. Jend. Ahmad Yani Kav. 20 Apartemen Grand Center Point, 17144 Bekasi, Indonesia - Bekasi. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Jl. Jend. Ahmad Yani Kav. 20 Apartemen Grand Center Point, 17144 Bekasi, Indonesia - Bekasi.

Ominaisuudet

Valitse huone

Fastrooms Bekasi

Featuring free WiFi in select rooms, Fastrooms Bekasi Hotel offers accommodation in Bekasi. Guests can enjoy the on-site snack bar. Each room at this hotel is air conditioned and features a flat-screen TV. Certain rooms feature a seating area for your convenience. Some rooms have views of the pool or city. Every room is fitted with a private bathroom. You will find a 24-hour front desk and hairdresser's at the property. Jakarta is 20 km from Fastrooms Bekasi Hotel, while Bogor is 44 km from the property. Halim Perdanakusuma Airport is 12 km away.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Lastenallas
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Jakarta-Halim Perdanakusuma— 6,9 mi
  • Melonguanne— 17,7 mi
  • Jakarta - Pasar Senen— 11,3 mi
  • Jakarta - Balai Kota— 12,2 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Fastrooms Bekasi

Onko hotellissa Fastrooms Bekasi uima-allas?

Kyllä, hotellilla Fastrooms Bekasi on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Fastrooms Bekasi on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Fastrooms Bekasi milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Fastrooms Bekasi? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Fastrooms Bekasi ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Fastrooms Bekasi ilmainen WiFi?

Hotellilla Fastrooms Bekasi voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko Fastrooms Bekasi perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Fastrooms Bekasi on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.