Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn

Opposite Santaban Housing Society Merces Panjim Goa Vailankanni Nature's Inn, 403006 Panaji, Intia - Panaji. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Opposite Santaban Housing Society Merces Panjim Goa Vailankanni Nature's Inn, 403006 Panaji, Intia - Panaji.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi

Valitse huone

Näytetään 3 / 3 tuloksesta
Näytetään 3 tulosta
Deluxe-huone
  • 4 asiakkaita
  • 20 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Televisio, Satelliittikanavat
  • Jääkaappi
Standard-huone
  • 4 asiakkaita
  • 18 ㎡
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Televisio, Satelliittikanavat
Economy-huone
  • 3 asiakkaita
  • 15 ㎡
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Televisio, Satelliittikanavat

Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn

Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn is located in Panaji, 10 km from Basilica Of Bom Jesus and 10 km from Church of Saint Cajetan. With free WiFi, this 3-star hotel offers room service and a 24-hour front desk. The hotel features family rooms.

Hotellin Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn muut nimet:

Itsy By Treebo Vailankanni Natures InnItsy By Treebo Vailankanni Natures Inn

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ilmastoitu
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Ruoka & juoma

  • Huonepalvelu
  • Aamiainen huoneeseen
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Pesula

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn?

Voit yöpyä hotellilla Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn hintaan alkaen 34,77 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn uima-allas?

Ei, hotellilla Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn on parkkipaikka.

Onko hotellissa Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn ilmainen WiFi?

Hotellilla Itsy Hotels Vailankanni Natures Inn voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.