Oyo 26905 Hotel Aalishan

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Oyo 26905 Hotel Aalishan
Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin.
Kaikissa 10 huoneessa on ilmastointi ja jääkaappi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy kylpyamme tai suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Bombay Hospital - 1,2 km / 0,8 mi
Indore Museum - 2,9 km / 1,8 mi
Khajrana Ganesh -temppeli - 3 km / 1,8 mi
Brilliant Convention Centren kokouskeskus - 3,1 km / 1,9 mi
Pipliyapala Regional Park Indore - 3,1 km / 2 mi
Holkar Stadium - 4,3 km / 2,7 mi
ISKCON Indore - 4,3 km / 2,7 mi
Annapurna Temple - 4,7 km / 2,9 mi
Indore White Church - 4,7 km / 2,9 mi
Bijasen Mata Temple - 4,7 km / 2,9 mi
Nehru Centre - 5,4 km / 3,4 mi
Nehrun stadion - 5,5 km / 3,4 mi
Indoren Central Museum -museo - 5,7 km / 3,5 mi
Kanch Mandir - 6,9 km / 4,3 mi
Rajwada Indore - 7,4 km / 4,6 mi
Lähin suuri lentokenttä on Indore, Intia (IDR-Devi Ahilyabai Holkarin kansainvälinen lentoasema) - 11,8 km / 7,3 mi
Nehru Centre ja Bombay Hospital sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Indore Museum sijaitsee 3,1 kilometrin ja Khajrana Ganesh -temppeli 3,7 kilometrin päässä tästä hotellista.
Bombay Hospital on lähistöllä
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Oyo 26905 Hotel Aalishan
Onko hotellissa Oyo 26905 Hotel Aalishan uima-allas?
Ei, hotellilla Oyo 26905 Hotel Aalishan ei ole uima-allasta.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Oyo 26905 Hotel Aalishan? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Oyo 26905 Hotel Aalishan ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Oyo 26905 Hotel Aalishan ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Oyo 26905 Hotel Aalishan ei tarjoa ilmaista WiFiä.













