Ramee Guestline Hotel Dadar

Plot No. 3, Kohinoor Road, 400014 Mumbai, Intia - Mumbai. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Plot No. 3, Kohinoor Road, 400014 Mumbai, Intia - Mumbai.

Valitse huone

Näytetään 3 / 3 tuloksesta
Näytetään 3 tulosta
Executive-huone
  • 4 asiakkaita
  • 12 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari
  • Suihku
Sviitti
  • 4 asiakkaita
  • 14 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari
  • Suihku
Club-huone
  • 3 asiakkaita
  • 12 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme
  • Minibaari
  • Suihku

Ramee Guestline Hotel Dadar

Located in Dadar, Ramee Guestline Hotel offers 4-star accommodation in Mumbai’s commercial centre. Its modern facilities include 2 dining options and free parking. The hotel offers free Wi-Fi and buffet breakfast. Rooms at Ramee Guestline Hotel Dadar come with classic wood furnishings and have plenty of natural light. Each room is equipped with a TV with satellite channels. A fine selection of fresh seafood and Indian specialties are offered at Rasoi ( Veg/Non-Veg ). Light refreshments are served at the Muttuswami pure veg restaurant. Dadar Ramee Guestline is 2 km from Shivaji Park Beach and a 30-minute drive from Chhatrapati Shivaji International Airport.

Hotellin Ramee Guestline Hotel Dadar muut nimet:

Ramee Guestline Hotel Dadar

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Ramee Guestline Hotel Dadar

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Ramee Guestline Hotel Dadar?

Voit yöpyä hotellilla Ramee Guestline Hotel Dadar hintaan alkaen 32,44 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Ramee Guestline Hotel Dadar uima-allas?

Ei, hotellilla Ramee Guestline Hotel Dadar ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Ramee Guestline Hotel Dadar keskeisellä paikalla?

Kyllä, Ramee Guestline Hotel Dadar sijaitsee vain 1 217 m kaupungin Mumbai keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Ramee Guestline Hotel Dadar on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Ramee Guestline Hotel Dadar milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Ramee Guestline Hotel Dadar? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Ramee Guestline Hotel Dadar ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Ramee Guestline Hotel Dadar ilmainen WiFi?

Hotellilla Ramee Guestline Hotel Dadar voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellissa Ramee Guestline Hotel Dadar bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa Ramee Guestline Hotel Dadar on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.