Oyo 11517 Hotel Eleven 43
9a New Grain Mandi Near Pandya Group Flats Kota (raj.), 324007 Kota, Intia - Kota.
Katso kartta
Näytä 25 kuvaa

Missä majoitus sijaitsee?
9a New Grain Mandi Near Pandya Group Flats Kota (raj.), 324007 Kota, Intia - Kota.
Valitse huone
Oyo 11517 Hotel Eleven 43
Set in Kota, 3.5 km from Jal Mandir, OYO 11517 Hotel Sky High offers air-conditioned rooms and a shared lounge. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and a shared kitchen, along with free WiFi throughout the property. The accommodation features room service, and luggage storage for guests. At the hotel every room includes a wardrobe, a TV and a private bathroom. Guests at OYO 11517 Hotel Eleven 43 can enjoy a continental breakfast.
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Oyo 11517 Hotel Eleven 43
Onko hotellissa Oyo 11517 Hotel Eleven 43 uima-allas?
Ei, hotellilla Oyo 11517 Hotel Eleven 43 ei ole uima-allasta.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Oyo 11517 Hotel Eleven 43? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Oyo 11517 Hotel Eleven 43 ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Oyo 11517 Hotel Eleven 43 ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Oyo 11517 Hotel Eleven 43 ei tarjoa ilmaista WiFiä.























