Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn
Hotel Galaxy Inn sijaitsee lentokentän yhteydessä, ja sen lähialueella on muun muassa Visva Bharatin yliopisto.Käytössäsi on kattoterassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut.Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.Hotelli tarjoaa asiakkailleen ympärivuorokautisen huonepalvelun. Maksullinen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen on tarjolla päivittäin kello 7.30–11.00.Kaikkien 30 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on yksityinen kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Varusteluun kuuluu puhelin, ilmainen pullovesi ja kattotuuletin.
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn
Onko hotellissa Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn uima-allas?
Ei, hotellilla Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn ei ole uima-allasta.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Oyo 24970 Hotel Galaxy Inn ei tarjoa ilmaista WiFiä.













