Seven House Urasoe

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Seven House Urasoe
Käytössäsi on pyykinpesutilat ja mikroaaltouuni yleisissä tiloissa.
Kaikissa 11 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Voit valmistaa aterioita jaetussa keittiössä. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on yksityinen kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku-/kylpyammeyhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Urasoen taidemuseo - 1,5 km / 0,9 mi
Urasoe Grand Parkin puisto - 2,1 km / 1,3 mi
Okinawan kansallisteatteri - 2,7 km / 1,7 mi
Ginowanin kaupungin museo - 3,9 km / 2,4 mi
Ginowanin venesatama - 4 km / 2,5 mi
Sueyoshin puisto - 4,3 km / 2,7 mi
DFS Galleria Okinawa -ostoskeskus - 4,3 km / 2,7 mi
Okinawan prefektuuri- ja taidemuseo - 4,3 km / 2,7 mi
Okinawan messukeskus - 4,4 km / 2,7 mi
Ginowanin trooppinen ranta - 4,5 km / 2,8 mi
Ginowanin merenrantapuisto - 4,7 km / 2,9 mi
Kokusai Dorin markkinat - 5 km / 3,1 mi
Tomarin satama - 5 km / 3,1 mi
Midorigaoka-puisto - 5,7 km / 3,6 mi
Makishi-puisto - 5,8 km / 3,6 mi
Lähin suuri lentokenttä on Naha (OKA) - 10,1 km / 6,3 mi
Tomarin satama ja Okinawan messukeskus sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Kokusai Dorin markkinat sijaitsee 5,7 kilometrin ja Shurin linna 6,2 kilometrin päässä tästä huoneistosta.
Kaupungissa Urasoe (Gusukuma)
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Seven House Urasoe
Onko hotellissa Seven House Urasoe uima-allas?
Ei, hotellilla Seven House Urasoe ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Seven House Urasoe on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Seven House Urasoe milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Seven House Urasoe? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Seven House Urasoe ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Seven House Urasoe ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Seven House Urasoe ei tarjoa ilmaista WiFiä.









