Shimane Hamada Washington Hotel Plaza

4177 Kurokawa-cho, 697-0024 Hamada, Japani - Hamada. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

4177 Kurokawa-cho, 697-0024 Hamada, Japani - Hamada.

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • 19 ㎡
  • Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme
  • Suihku
Standard Yhden Hengen Huone
  • 1 Vieras
  • 14 ㎡
  • Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme
  • Suihku

Shimane Hamada Washington Hotel Plaza

3-tähden hotelli Shimane Hamada Washington Hotel Plaza tarjoaa mukavuutta ja hyvinvointia niin liike- kuin lomamatkailijalle kohteessa Shimane. Tämä hotelli tarjoaa kaikki mukavuudet ja palvelut, jotka tarvitset mukavaan yöpymiseen. Pysäköintitila, pesulapalvelu, kuivapesula, hissi, tuoteautomaatti ovat hotellien asiakkaiden nauttimien palveluiden listalla. Huoneet on suunniteltu ja sisustettu luomaan mahdollisimman kodikkaan tunnelman, ja osa huoneista on varustettu mukavuuksilla kuten kokolattiamatto, tossut, taulu-tv, peili, savuttomia huoneita. Hotelli tarjoaa erilaisia virkistysmahdollisuuksia. Oli sinulla mikä tahansa syy vierailla kohteessa Shimane, hotellissa Shimane Hamada Washington Hotel Plaza tunnet olosi heti kotoisaksi.

Hotellin Shimane Hamada Washington Hotel Plaza muut nimet:

Shimane Hamada Washington Hotel Plaza

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Shimane Hamada Washington Hotel Plaza

Onko hotellissa Shimane Hamada Washington Hotel Plaza uima-allas?

Ei, hotellilla Shimane Hamada Washington Hotel Plaza ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Shimane Hamada Washington Hotel Plaza keskeisellä paikalla?

Kyllä, Shimane Hamada Washington Hotel Plaza sijaitsee vain 890 m kaupungin Hamada keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Shimane Hamada Washington Hotel Plaza on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Shimane Hamada Washington Hotel Plaza milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Shimane Hamada Washington Hotel Plaza? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Shimane Hamada Washington Hotel Plaza ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Shimane Hamada Washington Hotel Plaza ilmainen WiFi?

Hotellilla Shimane Hamada Washington Hotel Plaza voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.