Gemmed Apartment

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Gemmed Apartment
Asiakkaidemme avuksi näytämme luokituksen oman luokitusjärjestelmämme mukaisesti.
Tässä majoitusliikkeessä on 20 ilmastoitua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huone siivotaan kerran yöpymisen aikana. Huoneissa on työpöytä ja vedenkeitin.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Shenzhenin safaripuisto - 2 km / 1,3 mi
Shenzhenin maaperän ja vesien suojelupuisto - 5,5 km / 3,4 mi
Shenzhen Polytechnic (koulu) - 5,5 km / 3,4 mi
Happy Valley - 7,1 km / 4,4 mi
Yitian Holiday Plazan ostoskeskus - 7,7 km / 4,8 mi
He Xiangningin taidemuseo - 8 km / 5 mi
Chinese Overseas City - 8,5 km / 5,3 mi
Splendid China Folk Village - 8,6 km / 5,3 mi
Window of the World - 9,2 km / 5,7 mi
Shenzhenin kansainvälinen puutarha- ja kukkanäyttelypuisto - 9,7 km / 6 mi
St. Anthony's Catholic Church - 10 km / 6,2 mi
Donghai Cultural Square - 10,1 km / 6,3 mi
Happy Coast - 10,8 km / 6,7 mi
Xiasha Library - 11,6 km / 7,2 mi
Ekologinen mangrovepuisto - 12,2 km / 7,6 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Hongkongin kansainvälinen lentokenttä (HKG) - 46 km / 28,6 mi
Shenzhen (SZX-Shenzhenin kansainvälinen lentoasema) - 26,2 km / 16,3 mi
Shenzhenin safaripuisto ja Shenzhenin maaperän ja vesien suojelupuisto sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Window of the World sijaitsee 9,2 kilometrin ja Happy Coast 10,8 kilometrin päässä tästä huoneistohotellista.
Kaupungissa Shenzhen (Nanshan)
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Gemmed Apartment
Onko hotellissa Gemmed Apartment uima-allas?
Ei, hotellilla Gemmed Apartment ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Gemmed Apartment on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Gemmed Apartment milloin vain 02:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Gemmed Apartment? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Gemmed Apartment ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Gemmed Apartment ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Gemmed Apartment ei tarjoa ilmaista WiFiä.























