Atour Hotel Wenhua West Road Turpan

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Atour Hotel Wenhua West Road Turpan
Kun majoitut Atour Hotel Wenhua West Road Turpan -hotellissa Turpanissa (Gaochang District), olet 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Emin Minaret. Tämä 4 tähden hotelli sijaitsee 8, 5 kilometrin päässä kohteesta Grape Valley ja 13, 1 kilometrin päässä kohteesta Jiaohe Ruins. Nauti virkistysmahdollisuuksista, kuten kuntosalista, tai hyödynnä muita mukavuuksia, kuten maksutonta langatonta internetyhteyttä. Vastaanotto on avoinna vain rajoitetun ajan. Paikan päällä on saatavilla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Atour Hotel Wenhua West Road Turpan -hotellissa voit nauttia tyydyttävän aterian ravintolassa. Buffetaamiaisia on saatavilla lisämaksusta. Majoitu yhteen 129 huoneesta, joissa on taulu-tv. Maksuton langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä, ja kaapelikanavat ovat saatavilla viihteeksesi. Omassa kylpyhuoneessa, jossa on suihku, on hiustenkuivaaja ja kylpytakit.
Hotellin Atour Hotel Wenhua West Road Turpan muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
- Ei lemmikkejä
Ruoka & juoma
- À la carte -ravintola
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Wellness
- Kuntosali
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Atour Hotel Wenhua West Road Turpan
Onko hotellissa Atour Hotel Wenhua West Road Turpan uima-allas?
Ei, hotellilla Atour Hotel Wenhua West Road Turpan ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Atour Hotel Wenhua West Road Turpan keskeisellä paikalla?
Kyllä, Atour Hotel Wenhua West Road Turpan sijaitsee vain 1 063 m kaupungin Turpan keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Milloin hotellissa Atour Hotel Wenhua West Road Turpan on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Atour Hotel Wenhua West Road Turpan milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Atour Hotel Wenhua West Road Turpan? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Atour Hotel Wenhua West Road Turpan ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Atour Hotel Wenhua West Road Turpan ilmainen WiFi?
Hotellilla Atour Hotel Wenhua West Road Turpan voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.
Voiko hotellissa Atour Hotel Wenhua West Road Turpan treenata? Onko siellä kuntosali?
Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Atour Hotel Wenhua West Road Turpan on kuntosali, jossa voit treenata.













