Holiday Island Resort

Dhiffushi South Ari Atoll, 2073 Dhiffushi, Malediivit - Dhiffushi. Katso kartta
1/5
Perustuu 1 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Dhiffushi South Ari Atoll, 2073 Dhiffushi, Malediivit - Dhiffushi.

Ominaisuudet

  • Rannan äärellä
  • WiFi
  • Ilmastointi
  • Kylpyläpalvelut
  • Yksityinen ranta-alue
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Kuntosali
  • Historiallinen rakennus
  • Disco

Valitse huone

Holiday Island Resort

Sijaitsee eteläisen Ari Atollin kärjessä, upealla Malediivien alueella, ja Maldives Holiday Island Resort & Spa huokuu ylellisyyttä ja rauhaa. Hotelli tarjoaa vieraille mahdollisuuden nauttia täydestä ylellisyydestä saaren upeassa luonnonympäristössä, joka puolestaan tarjoaa erinomaisia snorklaus- ja sukellusmahdollisuuksia. Vieraat ovat lämpimästi tervetulleita maistelemaan ja nauttimaan herkullisia antimia kahdessa ravintolassa, jotka tarjoilevat runsaita ja ylellisiä ruokia. Päivän päätteeksi vieraat voivat rentoutua ja nauttia miellyttävistä elävän musiikin sävelistä, katsella kiehtovia folklore-esityksiä tai olla rohkeita ja ottaa osaa Karaokeen. Erinomaisten puitteidensa, ensiluokkaisten palveluidensa ja vertaansa vailla olevan vieraanvaraisuutensa ansiosta hotelli jättää varmasti vieraat täysin henkeäsalpaavaan tilaan.

Hotellin Holiday Island Resort muut nimet:

Holiday Island Resort & Spa

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 13:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Ilmastoitu
  • Rannan äärellä
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Rahanvaihto
  • Retkipalvelu
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Vesiurheilu
  • Kalastus
  • Tênis
  • Urheiluvälineiden vuokraus
  • Ping pong
  • Mini-golf
  • Biljardi
  • Darts-taulu
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Disco
  • Iltaviihdettä
  • Karaoke
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Snackbaari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lasten aterioita
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Huonepalvelu
  • Aamiainen huoneeseen
  • Vesipullo
  • Hedelmiä
  • Välipaloja
  • Grillausmahdollisuus
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Ilmainen kuljetuspalvelu
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksusta)
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksusta)
  • Nouto lentokentältä
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Pesula
  • Kauppoja

  • Kauppoja
  • Wellness

  • Yksityinen ranta-alue
  • Kylpyläpalvelut
  • Sauna
  • Höyrysauna
  • Jalkakylpy
  • Kuntosalin/kylpylän pukuhuoneet
  • Hieronta
  • Kuntosali

Arviot

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Holiday Island Resort

Onko Holiday Island Resort rannalla?

Itse asiassa Holiday Island Resort sijaitsee aivan rannalla. Jos haluat lisää tietoa, katso tältä sivulta.

Onko hotellissa Holiday Island Resort uima-allas?

Ei, hotellilla Holiday Island Resort ei ole uima-allasta.

Onko Holiday Island Resort perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Holiday Island Resort on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Milloin hotellissa Holiday Island Resort on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Holiday Island Resort milloin vain 13:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Sijaitseeko hotelli Holiday Island Resort keskeisellä paikalla?

Kyllä, Holiday Island Resort sijaitsee vain 111 m kaupungin Dhiffushi keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Holiday Island Resort? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Holiday Island Resort ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Holiday Island Resort ilmainen WiFi?

Hotellilla Holiday Island Resort voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Voiko hotellissa Holiday Island Resort treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Holiday Island Resort on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko hotellilla Holiday Island Resort ravintola?

Kyllä, hotellissa Holiday Island Resort on ravintola.

Tarjoaako hotelli Holiday Island Resort kuljetuspalvelun?

Kyllä vain. Holiday Island Resort tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.