Safari Hotel By Oyo Rooms

Near Pantai Teluk Nipah Perak, 32300 Pangkor Island, Malesia - Pangkor Island. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Near Pantai Teluk Nipah Perak, 32300 Pangkor Island, Malesia - Pangkor Island.

Valitse huone

Safari Hotel By Oyo Rooms

Kokonaisuutena tiloissa on 35 majoitustilaa. Lisäksi tiloissa on käytettävissä langaton Internet-yhteys. Vastaanotto on avoinna joka päivä ympäri vuorokauden. Hotelli ei tarjoa vieraiden käyttöön vauvasänkyä.

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Safari Hotel By Oyo Rooms

Onko hotellissa Safari Hotel By Oyo Rooms uima-allas?

Ei, hotellilla Safari Hotel By Oyo Rooms ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Safari Hotel By Oyo Rooms keskeisellä paikalla?

Kyllä, Safari Hotel By Oyo Rooms sijaitsee vain 595 m kaupungin Pangkor Island keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Safari Hotel By Oyo Rooms? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Safari Hotel By Oyo Rooms ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Safari Hotel By Oyo Rooms ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Safari Hotel By Oyo Rooms ei tarjoa ilmaista WiFiä.