Seaview Patong Hotel Sha Plus

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Seaview Patong Hotel Sha Plus
Patong Beachin rauhallisessa päässä erinomaisella paikalla sijaitseva rantahotelli Seaview Patong on vain 3 metrin päässä upeasta ja koskemattomasta rannasta. Lukuisia ostospaikkoja ja yöelämän kohteita löytyy kävelyetäisyydeltä hotellista. Phuketin kaupunki on vain 25 minuutin päässä, ja Phuket International Airport -lentokentälle on 45 minuutin ajomatka hotellista. Upean perinteisen tyylisen sisustuksensa sekä henkeäsalpaavien Patong Bayn ja meren ylle avautuvien näkymiensä ansiosta vieraat kokevat äärimmäistä rentoutumista ja tyyneyttä. Hotelli on ihanteellinen sekä pariskunnille että perheille, ja se tarjoaa monipuolisen valikoiman poikkeuksellisia palveluja ja mukavuuksia. Vieraiden ruokailutarpeisiin vastataan hotellin kolmessa à la carte -ravintolassa, jotka tarjoavat runsaasti herkullisia vaihtoehtoja jokaiseen makuun. Hotellissa on myös uima-allas, leikkipaikka puutarhassa perheen pienimmille ja Spa, jossa aikuiset voivat rentoutua ja hemmotella itseään.
Hotellin Seaview Patong Hotel Sha Plus muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Hissi
- Ei lemmikkejä
Uima-allas
- Uima-allas
- Lastenallas
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
Ruoka & juoma
- À la carte -ravintola
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Siivouspalvelut
- Pesula
Wellness
- Kuntosali
Mitä mieltä vieraat ovat tästä majoitusliikkeestä?
Patongin majoitus saa ristiriitaisia arvioita. Vieraat arvostavat tilavia huoneita, joissa on upeat näkymät rannalle ja mahdollisuus päästä uima-altaalle. Sijainti on kätevä, lyhyen kävelymatkan päässä kaupungin alueelta. Joillakin vieraita oli kuitenkin negatiivisia kokemuksia henkilökunnasta, jota kuvattiin töykeäksi ja avuttomaksi. Ruoka ja ravintola olivat myös pettymys, perusvaihtoehtoja, joita verrattiin kaupungissa saatavilla oleviin vaihtoehtoihin. Siivousta oli joillekin huolenaiheena, sillä huoneissa oli raportoitu rotista ja kosteudesta. Positiivisena asiana hotellin sijaintia kiitettiin turvallisena ja rauhallisena, ja aamiainen oli nautittava.
Arviot
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Phuket— 15,7 mi
- phuket - old terminal— 7,4 mi
- phuket — 7,7 mi
- Tri Trang Beach— 1 274 yd
- หาดป่าตอง— 1 655 yd
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Seaview Patong Hotel Sha Plus
Onko hotellissa Seaview Patong Hotel Sha Plus uima-allas?
Kyllä, hotellilla Seaview Patong Hotel Sha Plus on uima-allas jossa voi uida.
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Seaview Patong Hotel Sha Plus?
Voit yöpyä hotellilla Seaview Patong Hotel Sha Plus hintaan alkaen 17,34 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko Seaview Patong Hotel Sha Plus perheiden suosima majoituslaitos?
Kyllä, Seaview Patong Hotel Sha Plus on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.
Milloin hotellissa Seaview Patong Hotel Sha Plus on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Seaview Patong Hotel Sha Plus milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Sijaitseeko hotelli Seaview Patong Hotel Sha Plus keskeisellä paikalla?
Kyllä, Seaview Patong Hotel Sha Plus sijaitsee vain 603 m kaupungin Patong Beach keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Seaview Patong Hotel Sha Plus? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Seaview Patong Hotel Sha Plus ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Seaview Patong Hotel Sha Plus ilmainen WiFi?
Hotellilla Seaview Patong Hotel Sha Plus voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.
Voiko hotellissa Seaview Patong Hotel Sha Plus treenata? Onko siellä kuntosali?
Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Seaview Patong Hotel Sha Plus on kuntosali, jossa voit treenata.





























