El Duende

632 Perito Moreno, 9040 Perito Moreno, Argentiina - Perito Moreno. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

632 Perito Moreno, 9040 Perito Moreno, Argentiina - Perito Moreno.

Valitse huone

El Duende

Situated in Perito Moreno in the Santa Cruz region, El Duende features accommodation with free WiFi and free private parking. The nearest airport is Chile Chico Airfield Airport, 67 km from the holiday home.

Usein kysytyt kysymykset aiheesta El Duende

Onko hotellissa El Duende uima-allas?

Ei, hotellilla El Duende ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli El Duende keskeisellä paikalla?

Kyllä, El Duende sijaitsee vain 522 m kaupungin Perito Moreno keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa El Duende? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla El Duende ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa El Duende ilmainen WiFi?

Ei, hotelli El Duende ei tarjoa ilmaista WiFiä.