Lodge Hostel Piracicaba

1334 Rua Marechal Deodoro, 13416-580 Piracicaba, Brasilia - Piracicaba. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

1334 Rua Marechal Deodoro, 13416-580 Piracicaba, Brasilia - Piracicaba.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Kylpyläpalvelut
  • Liikkuminen helppoa
  • Edullinen

Valitse huone

Näytetään 3 / 4 tuloksesta
Näytetään 4 tulosta
Standard-huone
  • Parveke, Terassi
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Sviitti
  • Parveke, Terassi
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Economy-huone
  • Puutarhanäkymä
  • Tuuletin
  • WC
  • Suihku
Vuode Makuusalissa
  • Puutarhanäkymä
  • Parveke, Terassi
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC

Lodge Hostel Piracicaba

Situated in Piracicaba, 29 km from Water Park, Lodge Hostel Piracicaba features accommodation with a garden, free private parking, a shared lounge and a terrace.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Lukittavia kaappeja
  • Retkipalvelu
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Viihdehenkilökunta
  • Lautapelejä/palapelejä
  • Ruoka & juoma

  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Esteetön pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Televisio
  • Jaettu keittiö
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Wellness

  • Aurinkovarjot
  • Solarium
  • Kylpyläpalvelut

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Lodge Hostel Piracicaba

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Lodge Hostel Piracicaba?

Voit yöpyä hotellilla Lodge Hostel Piracicaba hintaan alkaen 13,82 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Lodge Hostel Piracicaba uima-allas?

Ei, hotellilla Lodge Hostel Piracicaba ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Lodge Hostel Piracicaba keskeisellä paikalla?

Kyllä, Lodge Hostel Piracicaba sijaitsee vain 920 m kaupungin Piracicaba keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Lodge Hostel Piracicaba on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Lodge Hostel Piracicaba milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Lodge Hostel Piracicaba? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Lodge Hostel Piracicaba on parkkipaikka.

Onko hotellissa Lodge Hostel Piracicaba ilmainen WiFi?

Hotellilla Lodge Hostel Piracicaba voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.