Wild Monkey Hostel

Calle Larga Calle Larga Y Vargas Machuca, 010101 Cuenca, Ecuador - Cuenca. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Calle Larga Calle Larga Y Vargas Machuca, 010101 Cuenca, Ecuador - Cuenca.

Ominaisuudet

  • Adults only
  • WiFi
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Edullinen

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Vuode Makuusalissa
  • Kaupunkinäkymä
  • Kylpyhuone, WC
  • Minikeittiö, Keittiö, Minibaari
  • Suihku, Suihkukaappi

Wild Monkey Hostel

Situated in Cuenca and with Pumapungo Museum reachable within 600 metres, Wild Monkey Hostel features concierge services, non-smoking rooms, a garden, free WiFi throughout the property and a shared lounge.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 13:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Vain aikuisille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Tupakointialue
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Retkipalvelu
  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Keilaus
  • Vuoristourheilu
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Iltaviihdettä
  • Karaoke
  • Lautapelejä/palapelejä
  • Ruoka & juoma

  • Baari
  • Snackbaari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Yhteiset tilat

  • Aurinkoterassi
  • Televisio
  • Jaettu keittiö
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Wild Monkey Hostel

Onko hotellissa Wild Monkey Hostel uima-allas?

Ei, hotellilla Wild Monkey Hostel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Wild Monkey Hostel keskeisellä paikalla?

Kyllä, Wild Monkey Hostel sijaitsee vain 946 m kaupungin Cuenca keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Wild Monkey Hostel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Wild Monkey Hostel milloin vain 13:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Wild Monkey Hostel? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Wild Monkey Hostel ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Wild Monkey Hostel ilmainen WiFi?

Hotellilla Wild Monkey Hostel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

OnkoWild Monkey Hostel vain aikuisille tarkoitettu majoituslaitos?

Kyllä. Jos haluat viettää lomasi vain aikuisille tarkoitetussa majoituksessa, voit varata hotellin Wild Monkey Hostel Destinialta.