Finca Hotel Spa Zhay

Peaje Macheta 11, 250820 Tibirita, Kolumbia - Tibirita. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Peaje Macheta 11, 250820 Tibirita, Kolumbia - Tibirita.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Kylpyläpalvelut

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Standard-huone
  • Puutarhanäkymä, Uima-allasnäköala, Vuoristonäkymä, Näkymä maamerkille, Järvinäköala, Jokinäköala, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Kylpyhuone, WC, Poreamme, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari

Finca Hotel Spa Zhay

Finca Hotel Spa Zhay features a garden, terrace, a restaurant and bar in Tibirita. This 4-star hotel offers room service. The hotel also offers free WiFi and free private parking. At the hotel, rooms are equipped with a balcony with pool view.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 11:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 07:00
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Huonepalvelu
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Wellness

  • Kylpyläpalvelut
  • Poreallas/poreamme
  • Sauna

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Finca Hotel Spa Zhay

Onko hotellissa Finca Hotel Spa Zhay uima-allas?

Ei, hotellilla Finca Hotel Spa Zhay ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Finca Hotel Spa Zhay on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Finca Hotel Spa Zhay milloin vain 11:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 07:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Finca Hotel Spa Zhay? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Finca Hotel Spa Zhay on parkkipaikka.

Onko hotellissa Finca Hotel Spa Zhay ilmainen WiFi?

Hotellilla Finca Hotel Spa Zhay voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellilla Finca Hotel Spa Zhay ravintola?

Kyllä, hotellissa Finca Hotel Spa Zhay on ravintola.