Hostal Estancia El Caney

Km 18 Via Cerritos Cartago (hwy 25), 66001 Cerritos, Kolumbia - Cerritos. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Km 18 Via Cerritos Cartago (hwy 25), 66001 Cerritos, Kolumbia - Cerritos.

Ominaisuudet

Valitse huone

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 13:00
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Hostal Estancia El Caney

Onko hotellissa Hostal Estancia El Caney uima-allas?

Kyllä, hotellilla Hostal Estancia El Caney on uima-allas jossa voi uida.

Sijaitseeko hotelli Hostal Estancia El Caney keskeisellä paikalla?

Kyllä, Hostal Estancia El Caney sijaitsee vain 305 m kaupungin Cerritos keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Hostal Estancia El Caney on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Hostal Estancia El Caney milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 13:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Hostal Estancia El Caney? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Hostal Estancia El Caney ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Hostal Estancia El Caney ilmainen WiFi?

Hotellilla Hostal Estancia El Caney voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.