La Mansion Hostel

Calle 12 # 8-69, 684031 San Gil, Kolumbia - San Gil. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Calle 12 # 8-69, 684031 San Gil, Kolumbia - San Gil.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Kylpyläpalvelut
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Edullinen

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone
  • Kassakaappi
  • Televisio, Kaapelikanavat
Perhehuone
  • 4 asiakkaita
  • Tuuletin

La Mansion Hostel

Featuring free WiFi and a restaurant, La Mansion Hostel offers pet-friendly accommodation in San Gil. Every room is equipped with a private bathroom. A TV is offered. You can play table tennis at the hostel. Piedecuesta is 49 km from La Mansion Hostel, wh

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 07:00
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Tupakointialue
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Rahanvaihto
  • Retkipalvelu
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Vuoristourheilu
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Lounaspaketteja
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus
  • Nouto lentokentältä
  • Wellness

  • Kylpyläpalvelut
  • Hieronta

Usein kysytyt kysymykset aiheesta La Mansion Hostel

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko La Mansion Hostel lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, La Mansion Hostel on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa La Mansion Hostel uima-allas?

Ei, hotellilla La Mansion Hostel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli La Mansion Hostel keskeisellä paikalla?

Kyllä, La Mansion Hostel sijaitsee vain 140 m kaupungin San Gil keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa La Mansion Hostel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin La Mansion Hostel milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 07:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa La Mansion Hostel? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla La Mansion Hostel ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa La Mansion Hostel ilmainen WiFi?

Hotellilla La Mansion Hostel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellilla La Mansion Hostel ravintola?

Kyllä, hotellissa La Mansion Hostel on ravintola.

Tarjoaako hotelli La Mansion Hostel kuljetuspalvelun?

Kyllä vain. La Mansion Hostel tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.