Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos

Bovenstraat, 17, 6255 Noorbeek, Alankomaat - Noorbeek. Katso kartta
2,5/5
Perustuu 382 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Bovenstraat, 17, 6255 Noorbeek, Alankomaat - Noorbeek.

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Standard Yhden Hengen Huone
  • 1 Vieras
  • Kylpyhuone, WC
  • Suihku
  • Televisio, Taulu-TV
  • Puhelin
Perhehuone
  • 4 asiakkaita
  • Terassi
  • Kylpyhuone, WC
  • Suihku
  • Televisio, Taulu-TV

Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos

Hotelli on 8. 3 kilometrin päässä tärkeimmistä viihdetarjonnan keskuksista. Lähin asiakkaat käytössä oleva golfkenttä sijaitsee 8. 3 kilometrin päässä majoitukselta. 170 metrin säteellä on julkisen liikenteen yhteyksiä, joita käyttäen matkailijat pääsevät tutustumaan alueeseen. Kokonaisuutena tiloissa on 29 huonetta. Lisäksi käytettävissä on langaton Internet-yhteys yhteiskäytössä olevissa tiloissa. Vastaanottotiski ei ole auki ympäri vuorokauden. Autolla saapuvat vieraat voivat tarvittaessa käyttää pysäköintialuetta. Hotelli on ympäristöystävällinen. Joistain palveluista saatetaan periä lisämaksu.

Hotellin Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos muut nimet:

Fletcher Hotelrestaurant Bon ReposFletcher Bon ReposFletcher Hotel Restaurant Bon ReposFletcher Restaurant Bon Repos

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Maastricht - Zuid-Limburg— 9,9 mi
  • Liège - Bierset— 18,6 mi
  • Eijsden— 4,6 mi
  • Visé— 5,8 mi
  • Maastricht-Maastricht Randwyck— 6,3 mi
  • Schin Op Geul— 6,4 mi
  • Valkenburg— 6,9 mi
  • Houthem-Sint Gerlach— 7,2 mi
  • Maastricht— 7,3 mi
  • Klimmen-Ransdaal— 7,4 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos?

Voit yöpyä hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos hintaan alkaen 59,50 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos uima-allas?

Ei, hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos keskeisellä paikalla?

Kyllä, Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos sijaitsee vain 410 m kaupungin Noorbeek keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos on parkkipaikka.

Onko hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos ilmainen WiFi?

Hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos ravintola?

Kyllä, hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Bon Repos on ravintola.