Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk

Schansdijk, 3, 4761 RH Zevenbergen, Alankomaat - Zevenbergen. Katso kartta
4/5
Erittäin hyvä Perustuu 308 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Schansdijk, 3, 4761 RH Zevenbergen, Alankomaat - Zevenbergen.

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Deluxe-huone
  • 2 asiakkaita
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Suihku, Suihkukaappi
  • Kassakaappi
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme
  • Suihku
  • Kassakaappi
  • Televisio, Satelliittikanavat, Taulu-TV

Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk

Makuuhuoneiden kokonaismäärä on 73. Majoituspaikan palveluihin kuuluu Internet-yhteys Wi-Fi-verkossa kaikissa julkisissa tiloissa sekä majoitustiloissa. Asiakkaat voivat ottaa yhteyttä vastaanottoon mihin tahansa aikaan päivästä. Majoituspaikka ei tarjoa vieraiden käyttöön vauvasänkyä. Yleiset alueet soveltuvat pyörätuolilla liikkuville henkilöille. Käytettävissä on pysäköintimahdollisuusLisäksi tämä majoituspaikka on tehnyt merkittäviä parannuksia ympäristöasioissa, tavoitteena vähentää ympäristövaikutuksia ja sille on myönnetty -sertifikaatti. Joistain palveluista saatetaan veloittaa maksu.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Siivouspalvelut

  • Pesula
  • Wellness

  • Kuntosali

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Rotterdam-The Hague— 21,9 mi
  • Zevenbergen— 1 201 yd
  • lage zwaluwe — 3,6 mi
  • Lage Zwaluwe— 3,7 mi
  • Oudenbosch— 5,4 mi
  • Etten-Leur— 5,4 mi
  • Breda-Breda Prinsenbeek— 5,9 mi
  • Breda— 8,4 mi
  • Roosendaal— 9,9 mi
  • Dordrecht-Zuid— 10 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk?

Voit yöpyä hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk hintaan alkaen 42,92 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk uima-allas?

Ei, hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk keskeisellä paikalla?

Kyllä, Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk sijaitsee vain 920 m kaupungin Zevenbergen keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk on parkkipaikka.

Onko hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk ilmainen WiFi?

Hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Voiko hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Onko hotellilla Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk ravintola?

Kyllä, hotellissa Fletcher Hotel Restaurant Zevenbergen Moerdijk on ravintola.