Fletcher Badhotel Callantsoog

Abbestederweg, 26, 1759 NB Callantsoog, Alankomaat - Callantsoog. Katso kartta
4,4/5
Erittäin hyvä Perustuu 1 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Abbestederweg, 26, 1759 NB Callantsoog, Alankomaat - Callantsoog.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Uima-allas
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Luontoystävällinen

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Juniorsviitti
  • 3 asiakkaita
  • 26 ㎡
  • Näköala
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
  • Televisio, Taulu-TV

Fletcher Badhotel Callantsoog

Fletcher Badhotel Callantsoog is a comfortable 3-star hotel, situated in the charming seaside town of Callantsoog. Benefit from a complimentary breakfast in the morning.
The hotel rooms are cosy in style. Each room has a private bathroom.
For a quick bite or a delicious dinner, you can visit the restaurant. There is also a lounge area and a bar.
Use the sauna or take a dive in the heated pool if you want to relax. You can also play squash on the squash courts.
In the hotel's immediate surroundings, you can find facilities for golfing, beach volleyball, horse riding and windsurfing.

Hotellin Fletcher Badhotel Callantsoog muut nimet:

Fletcher Hotel CallantsoogFletcher Badhotel CallantsoogFletcher Callantsoog

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Sähköajoneuvojen latauspiste
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Hissi
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Uima-allas

  • Heated swimming pool
  • Sisäuima-allas
  • Sisäuima-allas (ympäri vuoden)
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Squash (lisämaksusta)
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Huonepalvelu
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Wellness

  • Sauna (lisämaksusta)

Arviot

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Anna Paulowna— 4,9 mi
  • Schagen— 5,8 mi
  • Den Helder-Den Helder Zuid— 6,8 mi
  • Den Helder— 8,3 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Fletcher Badhotel Callantsoog

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Fletcher Badhotel Callantsoog?

Voit yöpyä hotellilla Fletcher Badhotel Callantsoog hintaan alkaen 39,61 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Fletcher Badhotel Callantsoog uima-allas?

Ei, hotellilla Fletcher Badhotel Callantsoog ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Fletcher Badhotel Callantsoog keskeisellä paikalla?

Kyllä, Fletcher Badhotel Callantsoog sijaitsee vain 584 m kaupungin Callantsoog keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Fletcher Badhotel Callantsoog on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Fletcher Badhotel Callantsoog milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Fletcher Badhotel Callantsoog? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Fletcher Badhotel Callantsoog ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Fletcher Badhotel Callantsoog ilmainen WiFi?

Hotellilla Fletcher Badhotel Callantsoog voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.