Aparthotel Parques Casablanca

Roser-La Fustera, 10, 03720 Calpe, Espanja - Calpe. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Roser-La Fustera, 10, 03720 Calpe, Espanja - Calpe.

Ominaisuudet

  • Uima-allas
  • Kylpyläpalvelut
  • Perhe
  • Kuntosali

Valitse huone

Aparthotel Parques Casablanca

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: AA650A

Kokeile palveluihin kuuluvaa 2 ulkouima-allasta. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu myös sauna ja kuntosali. Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut.
Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin ja huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki allasbaarissa.
Käytössäsi on kielitaitoinen henkilökunta, matkatavarasäilytys ja kirjasto. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti.
Tässä majoituspaikassa on 26 yksilöllisesti kalustettua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Jokaisessa huoneessa on kalustettu parveke. Mukavuuksiin kuuluu 36-tuumainen taulutelevisio ja digitaalikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu puhelin, kahvin-/vedenkeitin ja ilmainen pullovesi.
Cala Fustera ja Cala Els Pinets sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Cala del Mallorquí sijaitsee 2,1 kilometrin ja Playa de Calalga 2,4 kilometrin päässä tästä 4 tähden huoneistohotellista.
Kaupungissa Benissa (Benissan rannikko)

Hotellin Aparthotel Parques Casablanca muut nimet:

Apartamento Parques CasablancaApartamento Parques CasablancaApartamento Parques Casablanca

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Lastenallas
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Wellness

  • Kylpyläpalvelut
  • Sauna
  • Kuntosali

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Calp— 3 mi
  • Benisa— 3,8 mi
  • Teulada-Cruce De Teulada— 4,3 mi
  • Benitachell— 5,4 mi
  • Gata de Gorgos— 7,4 mi
  • altea — 8,7 mi
  • Pedreguer— 9,2 mi
  • Jávea— 9,5 mi
  • Albir-Cruce Alfaz Del Pi— 10,7 mi
  • Ondara-La Xara— 11,1 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Aparthotel Parques Casablanca

Kyllä, hotellilla Aparthotel Parques Casablanca on uima-allas jossa voi uida.

Kyllä, Aparthotel Parques Casablanca on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Voit kirjautua sisään hotelliin Aparthotel Parques Casablanca milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Ei, hotellilla Aparthotel Parques Casablanca ei ole parkkitiloja.

Hotellilla Aparthotel Parques Casablanca voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Aparthotel Parques Casablanca on kuntosali, jossa voit treenata.