Unique Hotel Apartments

Salero 3, 03181 Torrevieja, Espanja - Torrevieja. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Salero 3, 03181 Torrevieja, Espanja - Torrevieja.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Ilmastointi
  • Haluan varata kuljetuspalvelun

Valitse huone

Näytetään 3 / 3 tuloksesta
Näytetään 3 tulosta
Standard-studio
  • Kaupunkinäkymä, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Tuuletin
Deluxe-studio
  • Merinäköala, Kaupunkinäkymä, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Tuuletin
Standard-studio Sivuttainen Merinäkymä
  • Merinäköala, Kaupunkinäkymä, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Tuuletin

Unique Hotel Apartments

Ilmaisen WiFi-yhteyden tarjoava Unique Hotel sijaitsee Torreviejassa 300 metrin päässä Torreviejan venesatamasta. Kaikissa majoitusyksiköissä on ruokailualue, oleskelualue, kaapeli-TV ja minikeittiö, jossa on mikroaaltouuni.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Pesula
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Hissi
  • Äänieristys huoneissa
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Yhteiset tilat

  • Televisio
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksusta)
  • Nouto lentokentältä
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Murcia-San Javier— 15,2 mi
  • Alicante-El Altet— 22,4 mi
  • Torrevieja estación de autobuses— 1 019 yd
  • la mata — 3,8 mi
  • guardamar del segura — 7,9 mi
  • Daya Vieja-Plaza del León— 9,3 mi
  • san pedro del pinatar — 11,1 mi
  • lo pagán — 12,3 mi
  • Playa del Acequión— 791 yd
  • Playa de Los Náufragos— 1 183 yd

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Unique Hotel Apartments

Onko hotellissa Unique Hotel Apartments uima-allas?

Ei, hotellilla Unique Hotel Apartments ei ole uima-allasta.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Unique Hotel Apartments?

Voit yöpyä hotellilla Unique Hotel Apartments hintaan alkaen 23,49 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Milloin hotellissa Unique Hotel Apartments on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Unique Hotel Apartments milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Sijaitseeko hotelli Unique Hotel Apartments keskeisellä paikalla?

Kyllä, Unique Hotel Apartments sijaitsee vain 212 m kaupungin Torrevieja keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Unique Hotel Apartments? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Unique Hotel Apartments ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Unique Hotel Apartments ilmainen WiFi?

Hotellilla Unique Hotel Apartments voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Tarjoaako hotelli Unique Hotel Apartments kuljetuspalvelun?

Kyllä vain. Unique Hotel Apartments tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.