Apartamentos Turisticos Happyvila

Costera la Mar, 12, 03570 Villajoyosa, Espanja - Villajoyosa. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Costera la Mar, 12, 03570 Villajoyosa, Espanja - Villajoyosa.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Ilmastointi
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja

Valitse huone

Apartamentos Turisticos Happyvila

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: EGTV-590-A, EGTV590A, EGVT-590-A

Kaikissa 3 huoneessa on ilmastointi, mikroaaltouuni sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen kiinteä internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on suihku. Käytössäsi on muun muassa oleskelualue ja kahvin-/vedenkeitin, ja ilmaisia vauvansänkyjä on myös saatavilla pyynnöstä.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Villajoyosan keskusranta - 0,1 km / 0,1 mi
Villajoyosan rantakatu - 0,1 km / 0,1 mi
Ermita de San Antonio - 0,3 km / 0,2 mi
Villajoyosan matkailutoimisto - 0,5 km / 0,3 mi
Vila Museun museo - 0,6 km / 0,4 mi
Valorin suklaamuseo - 1,2 km / 0,8 mi
Paraison ranta - 2,3 km / 1,4 mi
Torresin ranta - 2,6 km / 1,6 mi
Playa Bol Nou - 3,2 km / 2 mi
Playa L'Esparrelló - 3,6 km / 2,2 mi
Playa La Caleta - 4,3 km / 2,6 mi
Cala Fondan ranta - 4,9 km / 3 mi
Playa del Xarco - 6,9 km / 4,3 mi
Platja del Carritxal - 7,7 km / 4,8 mi
La Calan ranta - 9,8 km / 6,1 mi
Lähin suuri lentokenttä on Alicante (ALC-Alicanten kansainvälinen lentoasema) - 45,4 km / 28,2 mi
HappyVila Rústico Apartments sijaitsee lähellä rantaa, ja Terra Natura ja Magic Naturan eläin- ja vesipuisto 15 minuutin ajomatkan päässä. Ponienten ranta sijaitsee 10,6 kilometrin ja Terra Mitica (teemapuisto) 14,8 kilometrin päässä tästä huoneistohotellista.
Villajoyosan rantakatu on lähistöllä

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Alicante-El Altet— 23,3 mi
  • villajoyosa — 317 yd
  • Insalud - Villajoyosa— 2,5 mi
  • Benidorm - La Nucia— 6,9 mi
  • La Nucia - U. Balconet— 7,5 mi
  • la nucia — 9,3 mi
  • Albir-Cruce Alfaz Del Pi— 9,5 mi
  • polop — 9,8 mi
  • altea — 11,5 mi
  • Platja de la Vila Joiosa— 281 yd

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Apartamentos Turisticos Happyvila

Onko hotellissa Apartamentos Turisticos Happyvila uima-allas?

Ei, hotellilla Apartamentos Turisticos Happyvila ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Apartamentos Turisticos Happyvila on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Apartamentos Turisticos Happyvila milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Apartamentos Turisticos Happyvila lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Apartamentos Turisticos Happyvila on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Sijaitseeko hotelli Apartamentos Turisticos Happyvila keskeisellä paikalla?

Kyllä, Apartamentos Turisticos Happyvila sijaitsee vain 368 m kaupungin Villajoyosa keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Apartamentos Turisticos Happyvila? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Apartamentos Turisticos Happyvila ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Apartamentos Turisticos Happyvila ilmainen WiFi?

Hotellilla Apartamentos Turisticos Happyvila voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.