Pension La Estacion

La Estación 2-4, 33416 Nubledo, Espanja - Nubledo. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

La Estación 2-4, 33416 Nubledo, Espanja - Nubledo.

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 4 tuloksesta
Näytetään 4 tulosta
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
  • Televisio, Satelliittikanavat, Kaapelikanavat, Taulu-TV
  • Ilmaisia kylpytuotteita, Puhdistusaineet, Ilmaisia kylpytuotteita
Standard Yhden Hengen Huone Jaettu Kylpyhuone
  • 1 Vieras
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Kylpyhuone, WC
  • Televisio, Satelliittikanavat, Kaapelikanavat, Taulu-TV
  • Ilmaisia kylpytuotteita, Puhdistusaineet, Ilmaisia kylpytuotteita
Standard Kolmen Hengen Huone Jaettu kylpyhuone
  • 3 asiakkaita
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • WC
  • Televisio, Satelliittikanavat, Kaapelikanavat, Taulu-TV
  • Ilmaisia kylpytuotteita, Puhdistusaineet, Ilmaisia kylpytuotteita
Standard-huone Jaettu Kylpyhuone
  • 2 asiakkaita
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • WC
  • Televisio, Satelliittikanavat, Kaapelikanavat, Taulu-TV
  • Ilmaisia kylpytuotteita, Puhdistusaineet, Ilmaisia kylpytuotteita

Pension La Estacion

Set in Nubledo, Pensión la Estación offers mountain views and free WiFi, 24 km from Plaza de la Constitución and 21 km from Gijón - Sanz Crespo Train Station.

Hotellin Pension La Estacion muut nimet:

Pensión La Estación

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Lämmitys
  • Tupakointialue
  • Ei lemmikkejä
  • Ruoka & juoma

  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Oviedo-Asturias— 8,7 mi
  • Avilés Estación de Ferrocarril— 3,8 mi
  • piedras blancas — 5,9 mi
  • Candás-Parque Les Conserveres— 6,8 mi
  • Luanco-El Campo— 7,2 mi
  • Gijón— 9,7 mi
  • Gijón-Sanz Crespo— 9,8 mi
  • soto del barco — 10,1 mi
  • Asturias - Oviedo-HUCA— 10,4 mi
  • oviedo — 10,6 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Pension La Estacion

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Pension La Estacion?

Voit yöpyä hotellilla Pension La Estacion hintaan alkaen 17,50 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Pension La Estacion uima-allas?

Ei, hotellilla Pension La Estacion ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Pension La Estacion keskeisellä paikalla?

Kyllä, Pension La Estacion sijaitsee vain 261 m kaupungin Nubledo keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Pension La Estacion on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Pension La Estacion milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Pension La Estacion? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Pension La Estacion on parkkipaikka.

Onko hotellissa Pension La Estacion ilmainen WiFi?

Hotellilla Pension La Estacion voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.