Bcn Design Apartment With Portable Wifi

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Bcn Design Apartment With Portable Wifi
Matkailurekisterin rekisteröintinumero: HUTB-016873-34
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa, kiertoajelu-/lippupalvelu. Palveluihin kuuluu maksullinen kuljetus, jolla pääset helposti lähellä sijaitseviin nähtävyyksiin.
Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, express-sisäänkirjautuminen ja kielitaitoinen henkilökunta. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä maksullinen omatoiminen pysäköinti kuuluu myös palveluihin.
Tämä yksilöllisesti sisustettu huoneisto tarjoaa käyttöösi keittiön, jossa on täysikokoinen jääkaappi/pakastin ja uuni. Pillowtop-patjallisissa sängyissä on untuvapeitot ja egyptinpuuvillaiset lakanat, ja huoneessa on myös parisängyn kokoinen vuodesohva. Huoneessa on parveke. Huoneessa on ilmainen langaton internetyhteys ja 40--tuumainen äly-tv:t.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Gran Vía 2 -ostoskeskus - 0,7 km / 0,4 mi
Fira Barcelona (messukeskus) - 1,2 km / 0,7 mi
Barcelona-paviljonki - 1,9 km / 1,2 mi
Poble Espanyol -ulkoilmamuseo - 2 km / 1,2 mi
Plaza de Espana (aukio) - 2 km / 1,3 mi
Montjuïcin maaginen suihkulähde - 2,1 km / 1,3 mi
Fira de Barcelona Montjuïcin kokouskeskus - 2,1 km / 1,3 mi
Palau Sant Jordi (areena) - 2,1 km / 1,3 mi
Arenas de Barcelona - 2,1 km / 1,3 mi
Camp Noun stadion - 2,3 km / 1,4 mi
Museu Nacional d'Art de Catalunya (taidemuseo) - 2,4 km / 1,5 mi
Olympiastadion - 2,6 km / 1,6 mi
FC Barcelona -museo - 2,8 km / 1,7 mi
Hospital Universitari Quiron Dexeus - 2,8 km / 1,7 mi
Barcelonan satama - 3 km / 1,9 mi
Lähin suuri lentokenttä on Barcelona (BCN-Barcelonan kansainvälinen lentoasema) - 10,9 km / 6,8 mi
Fira de Barcelona Montjuïcin kokouskeskus ja Arenas de Barcelona sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Fira Barcelona (messukeskus) sijaitsee 1,2 kilometrin ja Plaza de Espana (aukio) 2,2 kilometrin päässä tästä huoneistohotellista.
Kaupungissa L'Hospitalet de Llobregat (El Port)
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Hissi
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- Matkatavarasäilytys
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Bcn Design Apartment With Portable Wifi
Onko hotellissa Bcn Design Apartment With Portable Wifi uima-allas?
Ei, hotellilla Bcn Design Apartment With Portable Wifi ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Bcn Design Apartment With Portable Wifi on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Bcn Design Apartment With Portable Wifi milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Bcn Design Apartment With Portable Wifi? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Bcn Design Apartment With Portable Wifi ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Bcn Design Apartment With Portable Wifi ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Bcn Design Apartment With Portable Wifi ei tarjoa ilmaista WiFiä.



















