Apartamentos Colomeras 3000

Dels Ullals, 10, E-12594 Oropesa del Mar, Espanja - Oropesa del Mar. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Dels Ullals, 10, E-12594 Oropesa del Mar, Espanja - Oropesa del Mar.

Ominaisuudet

Valitse huone

Apartamentos Colomeras 3000

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: AT33094CS, EEAT223CS

Varaa yksi kuudesta keittiöllä varustetusta huoneesta, jossa on iso jääkaappi/pakastin ja uuni, ja nauti unohtumattomasta oleskelusta. Huoneissa on kalusteiset parvekkeeet. Vapaa-ajallasi voit katsoa televisiota digitaalisilla kanavilla. Mukavuuksiin kuuluvat mikroaaltouuni ja vuodesohva. Tämä asunto tarjoaa leikkipuiston sekä kävely- ja pyöräilyreittejä lähialueella.
Lähin lentokenttä sijaitsee Castellón de la Planassa (CDT-Castellón-Costa Azahar -lentokenttä): 33,6 km
Jos päätät yöpyä Apartamentos Colomeras 3000:ssa Oropesa del Marissa, olet lähellä merenrantaa ja alle 15 minuutin kävelymatkan päässä Playa Morro de Gosista ja Museo del hierrosta. Lisäksi tämä asunto sijaitsee 1,5 km:n päässä Museo del Naipesta ja 1,5 km:n päässä Naturhiscopesta.
Suosittelemme vahvistamaan puhelimitse asuntojen kanssa aina ennen saapumista ja vähintään 48 tuntia etukäteen avainten noutamisen aika ja paikka sekä sisään- ja uloskirjautumisajat, sillä nämä voivat olla muutoksille ja lisämaksuille alttiita.
Laitos voi vaatia vakuuden asunnon kunnossapidon takaamiseksi.
Pyynnöstä ja yökohtaista lisämaksua vastaan: Lemmikkeille, Ilmastointi, Pinnasänky. Pyyhkeet tilataan vastaanotosta maksua vastaan per sarja.
Tarjolla on lentokenttäkuljetus edestakaisin lisämaksua vastaan (saatavilla pyynnöstä) ja valvomaton pysäköinti (maksullinen).

Hotellin Apartamentos Colomeras 3000 muut nimet:

Colomeras 3000

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 17:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Castellon-Costa Azahar— 8,5 mi
  • Oropesa del Mar— 517 yd
  • Benicàssim— 5 mi
  • Torreblanca— 8,6 mi
  • Platja del Morro de Gos— 429 yd
  • Platja de la Conxa— 1 720 yd

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Apartamentos Colomeras 3000

Onko hotellissa Apartamentos Colomeras 3000 uima-allas?

Kyllä, hotellilla Apartamentos Colomeras 3000 on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Apartamentos Colomeras 3000 on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Apartamentos Colomeras 3000 milloin vain 17:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Sijaitseeko hotelli Apartamentos Colomeras 3000 keskeisellä paikalla?

Kyllä, Apartamentos Colomeras 3000 sijaitsee vain 851 m kaupungin Oropesa del Mar keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Apartamentos Colomeras 3000? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Apartamentos Colomeras 3000 ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Apartamentos Colomeras 3000 ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Apartamentos Colomeras 3000 ei tarjoa ilmaista WiFiä.