Casa Anclada En Arrieta

Calle La Playa 12, 35542 Arrieta, Espanja - Arrieta. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Calle La Playa 12, 35542 Arrieta, Espanja - Arrieta.

Valitse huone

Casa Anclada En Arrieta

Kodikas huoneisto sijaitsee kohteessa Arrieta / Haria. Pieni, vain 2 huoneen majoituspaikka sopii erinomaisesti rauhalliseen majoitukseen. Asiakkaat voivat käyttää Wi-Fi-yhteyttä kaikissa tiloissa. Majoituspaikassa ei ole ympärivuorokautista vastaanottoa. Huoneisto tarjoaa erityisen perhehuoneen, jossa on vauvasänky. Lemmikit eivät ole sallittuja tässä majoituksessa. Jotkut edellä esittelyistä palveluista saattavat olla maksullisia.

Hotellin Casa Anclada En Arrieta muut nimet:

Casa Anclada Apartamento 2 DormitoriosCasa Anclada Alta Arrieta

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Autonvuokraus

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Casa Anclada En Arrieta

Onko hotellissa Casa Anclada En Arrieta uima-allas?

Ei, hotellilla Casa Anclada En Arrieta ei ole uima-allasta.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Casa Anclada En Arrieta?

Voit yöpyä hotellilla Casa Anclada En Arrieta hintaan alkaen 65,62 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Milloin hotellissa Casa Anclada En Arrieta on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Casa Anclada En Arrieta milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Sijaitseeko hotelli Casa Anclada En Arrieta keskeisellä paikalla?

Kyllä, Casa Anclada En Arrieta sijaitsee vain 155 m kaupungin Arrieta keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Casa Anclada En Arrieta? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Casa Anclada En Arrieta ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Casa Anclada En Arrieta ilmainen WiFi?

Hotellilla Casa Anclada En Arrieta voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.