Hostal Caminito Del Rey

Alegrias 4 29500 Alora, 29500 Alora, Espanja - Alora. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Alegrias 4 29500 Alora, 29500 Alora, Espanja - Alora.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • 12 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Suihku
  • Televisio, Taulu-TV
Huoneisto 2 Makuuhuonetta
  • 5 asiakkaita
  • 50 ㎡
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC

Hostal Caminito Del Rey

Hostal Caminito del Rey is a guesthouse set in Alora. The tour desk can provide information of the area. Caminito del Rey is 14 km from the Hostel. All rooms offer private bathrooms, WiFi, fridge, flat screen TV and toiletries.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Retkipalvelu
  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Vuoristourheilu
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Hostal Caminito Del Rey

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Hostal Caminito Del Rey?

Voit yöpyä hotellilla Hostal Caminito Del Rey hintaan alkaen 18,27 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Hostal Caminito Del Rey uima-allas?

Ei, hotellilla Hostal Caminito Del Rey ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Hostal Caminito Del Rey keskeisellä paikalla?

Kyllä, Hostal Caminito Del Rey sijaitsee vain 1 282 m kaupungin Alora keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Hostal Caminito Del Rey on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Hostal Caminito Del Rey milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Hostal Caminito Del Rey? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Hostal Caminito Del Rey on parkkipaikka.

Onko hotellissa Hostal Caminito Del Rey ilmainen WiFi?

Hotellilla Hostal Caminito Del Rey voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.