Marbella Luxury Penthouse

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Marbella Luxury Penthouse
Kokeile palveluihin kuuluvaa 3 ulkouima-allasta. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu myös kuntoklubi. Tämän huoneiston palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja grilli.
Käytössäsi on kielitaitoinen henkilökunta, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.
Tämä huoneisto tarjoaa käyttöösi keittiön, jossa on täysikokoinen jääkaappi/pakastin ja uuni. Huoneessa on kalustettu terassi. 46-tuumainen taulutelevisio, jossa on kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Mukavuuksiin kuuluu tallelokero, oleskelualue ja siivouspalvelu pyynnöstä.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Rio Real Golf - 4,1 km / 2,5 mi
Paseo Maritimo - 4,6 km / 2,9 mi
Playa Bahía de Marbella - 6,1 km / 3,8 mi
Santa Clara Golf - 6,5 km / 4 mi
Playa del Alicate - 6,9 km / 4,3 mi
Playa Los Monteros - 7 km / 4,3 mi
Marbella Golf and Country Club - 7 km / 4,4 mi
Malaga Province Beaches - 7,1 km / 4,4 mi
El Pinillon ranta - 7,9 km / 4,9 mi
Atenas - 8,3 km / 5,2 mi
Playa del Cable - 8,4 km / 5,2 mi
Bajadillan ranta - 8,5 km / 5,3 mi
Marbellan teatteri - 8,6 km / 5,4 mi
Plaza de los Naranjos - 9,2 km / 5,7 mi
Iglesia de la Encarnación - 9,2 km / 5,7 mi
Tämän huoneiston lähin lentokenttä on Málaga (AGP) - 50,7 km / 31,5 mi
Tämä huoneisto sijaitsee golfkentän vieressä, ja Paseo Maritimo sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Puerto Banúsin venesatama sijaitsee 19,3 kilometrin ja Los Bolichesin ranta 30,3 kilometrin päässä tästä perheille sopivasta huoneistosta.
El Pinillon ranta on lähistöllä.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Hissi
- Ei lemmikkejä
Uima-allas
- Uima-allas
- Lastenallas
Vastaanottopalvelut
- Matkatavarasäilytys
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Wellness
- Kylpyläpalvelut
- Kuntosali
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Marbella Luxury Penthouse
Onko hotellissa Marbella Luxury Penthouse uima-allas?
Kyllä, hotellilla Marbella Luxury Penthouse on uima-allas jossa voi uida.
Onko Marbella Luxury Penthouse perheiden suosima majoituslaitos?
Kyllä, Marbella Luxury Penthouse on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.
Milloin hotellissa Marbella Luxury Penthouse on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Marbella Luxury Penthouse milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Marbella Luxury Penthouse? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Marbella Luxury Penthouse ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Marbella Luxury Penthouse ilmainen WiFi?
Hotellilla Marbella Luxury Penthouse voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.
Voiko hotellissa Marbella Luxury Penthouse treenata? Onko siellä kuntosali?
Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Marbella Luxury Penthouse on kuntosali, jossa voit treenata.























