Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only

Carabela, 2, 07638 Colonia de Sant Jordi, Espanja - Colonia de Sant Jordi. Katso kartta
4/5
Erittäin hyvä Perustuu 186 arvioon lähteestä TripAdvisor
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Carabela, 2, 07638 Colonia de Sant Jordi, Espanja - Colonia de Sant Jordi.

Ominaisuudet

  • Rannan äärellä
  • Adults only
  • WiFi
  • Ilmastointi
  • Uima-allas
  • Kylpyläpalvelut
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Liikkuminen helppoa
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Kuntosali

Valitse huone

Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only

Featuring an outdoor swimming pool, Universal Hotel Cabo Blanco offers rooms on the seafront of Colonia San Jordi. The property also boasts fitness centre, a tennis court and massages.
Each bright, air-conditioned room at Universal Hotel Cabo Blanco has a balcony with spectacular sea views. All rooms have a satellite flat-screen TV, fridge and private bathroom with a shower and hairdryer.
A continental breakfast buffet is served daily in the breakfast room, including hot beverages, sweet pastries and savoury snacks. The restaurant offers a creative 5 course menu, including vegetarian and Majorcan dishes. A cocktail followed by a gala dinner/buffet is available once a week.
The amazing Es Trenc beach is 5 km from Universal Cabo Blanco Hotel, while guests will find pinewoods which offer a good setting for running and walking. Palma de Mallorca is a 50-minute drive from the property.

Hotellin Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only muut nimet:

Universal Cabo BlancoUniversal Hotel Cabo Blanco - Adults Only

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Rannan äärellä
  • Hissi
  • Vain aikuisille
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (ympäri vuoden)
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Rahanvaihto
  • Retkipalvelu
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Vesiurheilu
  • Vesiurheilu (lisämaksusta)
  • Tênis
  • Vuoristourheilu (lisämaksusta)
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Iltaviihdettä
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Snackbaari
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Televisio
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Kuljetuspalvelu (lisämaksusta)
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksusta)
  • Nouto lentokentältä (lisämaksusta)
  • Autonvuokraus
  • Wellness

  • Aurinkotuolit
  • Aurinkovarjot
  • Kylpyläpalvelut
  • Hieronta (lisämaksusta)
  • Kuntosali

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only

Onko Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only rannalla?

Itse asiassa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only sijaitsee aivan rannalla. Jos haluat lisää tietoa, katso tältä sivulta.

Onko hotellissa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only uima-allas?

Kyllä, hotellilla Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only on uima-allas jossa voi uida.

OnkoUniversal Hotel Cabo Blanco Adults Only vain aikuisille tarkoitettu majoituslaitos?

Kyllä. Jos haluat viettää lomasi vain aikuisille tarkoitetussa majoituksessa, voit varata hotellin Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only Destinialta.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only?

Voit yöpyä hotellilla Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only hintaan alkaen 55,90 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Milloin hotellissa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Sijaitseeko hotelli Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only keskeisellä paikalla?

Kyllä, Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only sijaitsee vain 596 m kaupungin Colonia de Sant Jordi keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only ilmainen WiFi?

Hotellilla Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Voiko hotellissa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko hotellilla Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only ravintola?

Kyllä, hotellissa Universal Hotel Cabo Blanco Adults Only on ravintola.