Marina Palmanova Apartamentos

Hermanos Montcada , 11, 07181 Palma Nova, Espanja - Palma Nova. Katso kartta
3/5
Perustuu 1 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Hermanos Montcada , 11, 07181 Palma Nova, Espanja - Palma Nova.

Ominaisuudet

  • Rannan äärellä
  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Uima-allas
  • Golf
  • Water park
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Duplex-huoneisto 1 Makuuhuone
  • 4 asiakkaita
  • Merinäköala
  • Terassi

Marina Palmanova Apartamentos

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: A/1490, AT/1490, AT1490, PM1490

Lähin vieraiden käytössä oleva golfkenttä sijaitsee 3. 0 kilometrin päässä majoitusliikkeestä. Lähin uimaranta sijaitsee 80 metrin päässä majoituspaikasta. 20 viihtyisää huonetta tarjoavat upeat puitteet rentoutumiseen päivän päätteeksi. Majoitusta on viimeksi remontoitu vuonna 2016. Lisäksi tiloissa on käytettävissä langaton Internet-yhteys. Vastaanotto ei ole auki ympäri vuorokauden. Ei vauvasänkyä saatavilla tässä majoituspaikassa. Autolla saapuvat vieraat voivat jättää autonsa majapaikan pysäköintipaikoille. Kokoustilat kuuluvat majoituspaikan varustukseen. Jotkut edellä esittelyistä palveluista saattavat olla maksullisia.

Hotellin Marina Palmanova Apartamentos muut nimet:

Marina Apartamento

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Rannan äärellä
  • Hissi
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
  • Vastaanottopalvelut

  • Kassakaappi
  • Retkipalvelu
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Water park
  • Vesiurheilu
  • Kalastus
  • Tênis
  • Ping pong
  • Golf
  • Biljardi
  • Vuoristourheilu
  • Autoparkki

  • Ilmainen pysäköinti
  • Autoparkki
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Wellness

  • Uima-allas
  • Solarium

Arviot

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Marina Palmanova Apartamentos

Kuuluuko hotelliin Marina Palmanova Apartamentos vesipuisto?

Kyllä vain. Hotellilla Marina Palmanova Apartamentos on erittäin miellyttävä vesipuisto. Löydät kaikki lisätiedot tältä sivulta.

Onko hotellissa Marina Palmanova Apartamentos uima-allas?

Kyllä, hotellilla Marina Palmanova Apartamentos on uima-allas jossa voi uida.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Marina Palmanova Apartamentos?

Voit yöpyä hotellilla Marina Palmanova Apartamentos hintaan alkaen 44,64 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Milloin hotellissa Marina Palmanova Apartamentos on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Marina Palmanova Apartamentos milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Sijaitseeko hotelli Marina Palmanova Apartamentos keskeisellä paikalla?

Kyllä, Marina Palmanova Apartamentos sijaitsee vain 583 m kaupungin Palma Nova keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Marina Palmanova Apartamentos? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Marina Palmanova Apartamentos on parkkipaikka.

Onko hotellissa Marina Palmanova Apartamentos ilmainen WiFi?

Hotellilla Marina Palmanova Apartamentos voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.