O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra

Rua Da Roseira, 32793 Pereiro de Aguiar, Espanja - Pereiro de Aguiar. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Rua Da Roseira, 32793 Pereiro de Aguiar, Espanja - Pereiro de Aguiar.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Golf
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra

Situated in Pereiro de Aguiar, O Arlequin de Bouzas offers accommodation with a plunge pool, a patio and garden views. There is an in-house restaurant, plus free private parking and free WiFi are available.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Palvelut

  • Kalastus
  • Tênis
  • Golf
  • Vuoristourheilu
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Housuprässi

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Ourense-San Francisco— 4,7 mi
  • Ourense-Empalme— 5,1 mi
  • Ourense-Empalme— 5,1 mi
  • ourense — 5,4 mi
  • Iglesia de San Francisco— 4,7 mi
  • Iglesia de Santa Maria la Madre— 4,8 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra?

Voit yöpyä hotellilla O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra hintaan alkaen 70,36 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra uima-allas?

Ei, hotellilla O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra ei ole uima-allasta.

Voinko parkkeerata auton hotellissa O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra on parkkipaikka.

Onko hotellissa O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra ilmainen WiFi?

Hotellilla O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellilla O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra ravintola?

Kyllä, hotellissa O Alecrin De Bouzas Ribeira Sacra on ravintola.