Motel Aeropuerto

Avenida Peinador - Puxeiros, 124, 36417 Vigo, Espanja - Vigo. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Avenida Peinador - Puxeiros, 124, 36417 Vigo, Espanja - Vigo.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi

Valitse huone

Motel Aeropuerto

Located 1 km from Vigo Airport in Peinador, Motel Aeropuerto offers an on-site restaurant and bars and modern, air-conditioned rooms with free WiFi. Free private parking is available. All rooms come with flat-screen satellite TV and a private bathroom with a bath, hairdryer and free toiletries. Reception is open 24 hours, and staff can help arrange a laundry service, luggage storage and transfers. Restaurants and shops can be found within 5 minutes’ walk. Central Vigo can be reached in a 15-minute drive.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 12:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 13:00
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Huonepalvelu
  • Aamiainen huoneeseen
  • Vesipullo
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Pesula

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Vigo— 910 yd
  • Vigo— 3,7 mi
  • Porriño— 3,9 mi
  • porriño — 4 mi
  • Vigo-Urzáiz— 4 mi
  • Vigo-Guixar— 4,1 mi
  • Redondela— 4,7 mi
  • Cangas de Morrazo— 8 mi
  • Arcade— 8,5 mi
  • Bueu— 9,5 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Motel Aeropuerto

Onko hotellissa Motel Aeropuerto uima-allas?

Ei, hotellilla Motel Aeropuerto ei ole uima-allasta.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Motel Aeropuerto?

Voit yöpyä hotellilla Motel Aeropuerto hintaan alkaen 27,50 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Milloin hotellissa Motel Aeropuerto on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Motel Aeropuerto milloin vain 12:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 13:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Motel Aeropuerto? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Motel Aeropuerto on parkkipaikka.

Onko hotellissa Motel Aeropuerto ilmainen WiFi?

Hotellilla Motel Aeropuerto voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellilla Motel Aeropuerto ravintola?

Kyllä, hotellissa Motel Aeropuerto on ravintola.