Apartamentos Las Cruces

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Apartamentos Las Cruces
Matkailurekisterin rekisteröintinumero: A/SE/00079
Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut.
Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin kello 7.30–11.00.
Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti.
Tässä majoitusliikkeessä on 9 viihtyisää ja ilmastoitua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappi/pakastin ja liesi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Varusteluun kuuluu puhelin, mikroaaltouuni ja kahvin-/vedenkeitin.
Apartamentos Las Cruces sijaitsee keskustassa, ja La Giralda ja Alcázar 10 minuutin kävelymatkan päässä. Sevillan katedraali sijaitsee 0,9 kilometrin ja Sevillan yliopisto 0,8 kilometrin päässä tästä huoneistosta.
Alcázar lähellä
Hotellin Apartamentos Las Cruces muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
- Pesula
- Ilmastoitu
- Lämmitys
- Hissi
- Huoneissa tupakointi kielletty
- Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
- Äänieristys huoneissa
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- Retkipalvelu
- Lippupalvelu
- Nopea sisään-/uloskirjautuminen
- Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
- Lehdistö
Vapaa-aika ja perheet
- Lastenhoito
Ruoka & juoma
- Vesipullo
- Hedelmiä
- Välipaloja
Autoparkki
- Autoparkki
- Yksityinen pysäköinti
Yhteiset tilat
- Aurinkoterassi
Internet
- WiFi
- Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi
- Internet
Siivouspalvelut
- Pesula
- Kengänkiillotus
Arviot
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Sevilla-San Pablo— 5,6 mi
- Sevilla-San Bernardo— 1 279 yd
- Prado San Sebastián— 650 yd
- Plaza de Cuba— 1 370 yd
- Jardines de los Reales Alcázares de Sevilla— 351 yd
- Alcázar of Seville— 397 yd
- La Giralda— 437 yd
- Seville Cathedral— 485 yd
- General Archive of the Indies— 504 yd
- Casa de Pilatos— 521 yd
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Apartamentos Las Cruces
Onko hotellissa Apartamentos Las Cruces uima-allas?
Ei, hotellilla Apartamentos Las Cruces ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Apartamentos Las Cruces keskeisellä paikalla?
Kyllä, Apartamentos Las Cruces sijaitsee vain 692 m kaupungin Seville keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Milloin hotellissa Apartamentos Las Cruces on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Apartamentos Las Cruces milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Apartamentos Las Cruces? Onko siellä parkkipaikka?
Kyllä, hotellilla Apartamentos Las Cruces on parkkipaikka.
Onko hotellissa Apartamentos Las Cruces ilmainen WiFi?
Hotellilla Apartamentos Las Cruces voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.
Onko Apartamentos Las Cruces perheiden suosima majoituslaitos?
Kyllä, Apartamentos Las Cruces on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.
Tarjoaako hotelli Apartamentos Las Cruces kuljetuspalvelun?
Kyllä vain. Apartamentos Las Cruces tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.


