Arco Macarena Lofts

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Arco Macarena Lofts
Offering a bar and free WiFi, Arco Macarena Lofts offers accommodation situated conveniently in Seville, within a short distance of Isla Mágica, Casa de Pilatos and Palacio de las Dueñas. All units here are air-conditioned and feature a flat-screen TV, a living room with a sofa, a well-equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom with shower, a hairdryer and free toiletries. A microwave and fridge are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. A bicycle rental service is available at the aparthotel. Santa María La Blanca Church is 2.6 km from Arco Macarena Lofts, while La Giralda and Sevilla Cathedral is 3.3 km away. The nearest airport is Seville Airport, 9 km from the accommodation.
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Sevilla-San Pablo— 5,2 mi
- Sevilla-Santa Justa— 1 mi
- Sevilla-Plaza de Armas— 1,2 mi
- Prado San Sebastián— 1,6 mi
- Nervión— 1,6 mi
- Basílica de la Macarena— 265 yd
- La Alameda— 830 yd
- Torre de Don Fabrique— 897 yd
- Metropol Parasol— 1 301 yd
- Isla Mágica— 1 415 yd
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Arco Macarena Lofts
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Arco Macarena Lofts?
Voit yöpyä hotellilla Arco Macarena Lofts hintaan alkaen 37,72 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko hotellissa Arco Macarena Lofts uima-allas?
Ei, hotellilla Arco Macarena Lofts ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Arco Macarena Lofts keskeisellä paikalla?
Kyllä, Arco Macarena Lofts sijaitsee vain 1 446 m kaupungin Seville keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Arco Macarena Lofts? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Arco Macarena Lofts ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Arco Macarena Lofts ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Arco Macarena Lofts ei tarjoa ilmaista WiFiä.













