Ch Apartments Boutique

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Ch Apartments Boutique
Matkailurekisterin rekisteröintinumero: A/SE/00272, XXXXXX
Conveniently situated in Seville, CH Apartments Boutique is situated in a historic building and provides air-conditioned rooms with free WiFi and private parking. The property features pool and city views, and is 1.3 km from Plaza de Armas.
Hotellin Ch Apartments Boutique muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Pesula
- Ilmastoitu
- Lämmitys
- Hissi
- Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
- Huoneissa tupakointi kielletty
- Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
- Äänieristys huoneissa
- Ei lemmikkejä
Uima-allas
- Uima-allas
- Ulkouima-allas
- Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
- Kattouima-allas
- Upotusallas
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
- Kassakaappi
- Retkipalvelu
- Nopea sisään-/uloskirjautuminen
- Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Ruoka & juoma
- Lounaspaketteja
Autoparkki
- Autoparkki
- Yksityinen pysäköinti
Yhteiset tilat
- Terassi
Internet
- WiFi
- Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi
- Internet
Siivouspalvelut
- Päivittäinen siivous
- Pesula
Wellness
- Uima-allas
- Aurinkotuolit
- Aurinkovarjot
- Solarium
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Sevilla-San Pablo— 5,7 mi
- Sevilla-Plaza de Armas— 863 yd
- Sevilla-Santa Justa— 1,1 mi
- Prado San Sebastián— 1 759 yd
- Plaza de Cuba— 1,1 mi
- Metropol Parasol— 245 yd
- Iglesia del Salvador— 519 yd
- Museum of Fine Arts of Seville— 589 yd
- La Alameda— 591 yd
- Torre de Don Fabrique— 807 yd
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Ch Apartments Boutique
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Ch Apartments Boutique?
Voit yöpyä hotellilla Ch Apartments Boutique hintaan alkaen 69,10 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko hotellissa Ch Apartments Boutique uima-allas?
Kyllä, hotellilla Ch Apartments Boutique on uima-allas jossa voi uida.
Sijaitseeko hotelli Ch Apartments Boutique keskeisellä paikalla?
Kyllä, Ch Apartments Boutique sijaitsee vain 360 m kaupungin Seville keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Milloin hotellissa Ch Apartments Boutique on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Ch Apartments Boutique milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Ch Apartments Boutique? Onko siellä parkkipaikka?
Kyllä, hotellilla Ch Apartments Boutique on parkkipaikka.
Onko hotellissa Ch Apartments Boutique ilmainen WiFi?
Hotellilla Ch Apartments Boutique voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.
Tarjoaako hotelli Ch Apartments Boutique kuljetuspalvelun?
Kyllä vain. Ch Apartments Boutique tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.











































