Albergue Delta

Avinguda Canal De Les Salines, 58, 43879 L'Eucaliptus, Espanja - L'Eucaliptus. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Avinguda Canal De Les Salines, 58, 43879 L'Eucaliptus, Espanja - L'Eucaliptus.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Liikkuminen helppoa
  • Edullinen

Valitse huone

Albergue Delta

Set in L'Eucaliptus, Albergue Delta has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi throughout the property. The property is non-smoking and is situated 33 km from Tortosa Cathedral. The nearest airport is Reus Airport, 80 km from the hostel.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 07:00
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Äänieristys huoneissa
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Lukittavia kaappeja
  • Retkipalvelu
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Televisio
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Albergue Delta

Onko hotellissa Albergue Delta uima-allas?

Ei, hotellilla Albergue Delta ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Albergue Delta on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Albergue Delta milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 07:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Albergue Delta? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Albergue Delta on parkkipaikka.

Onko hotellissa Albergue Delta ilmainen WiFi?

Hotellilla Albergue Delta voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.