The Reserve At Muckross Park

Muckross Park Hotel, V93 RR59 Killarney, Irlanti - Killarney. Katso kartta
5/5
Erinomainen Perustuu 1 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Muckross Park Hotel, V93 RR59 Killarney, Irlanti - Killarney.

Ominaisuudet

  • Kylpyläpalvelut
  • Kuntosali
  • Liikkeet

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Huoneisto 2 Makuuhuonetta
  • 5 asiakkaita
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Poreamme
  • Minikeittiö, Keittiö, Jääkaappi
  • Suihku
  • Televisio, Satelliittikanavat, Kaapelikanavat, Taulu-TV

The Reserve At Muckross Park

Vieraiden käytössä on yhteensä 20 majoitustilaa. Majoituksen palveluihin kuuluu Internet-yhteys Wi-Fi-verkossa kaikissa julkisissa tiloissa sekä makuuhuoneissa. Lisäksi vastaanotto palvelee tiloissa koko päivän. Majoitusliikkeen yhteistilat soveltuvat liikuntarajoitteisille. Autolla saapuvat asiakkaat voivat jättää autonsa majapaikan pysäköintipaikoille. Osa palveluista on lisämaksullisia.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula
  • Wellness

  • Kylpyläpalvelut
  • Höyrysauna / turkkilainen sauna
  • Sauna
  • Kuntosali

Arviot

Usein kysytyt kysymykset aiheesta The Reserve At Muckross Park

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa The Reserve At Muckross Park?

Voit yöpyä hotellilla The Reserve At Muckross Park hintaan alkaen 75,16 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa The Reserve At Muckross Park uima-allas?

Ei, hotellilla The Reserve At Muckross Park ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa The Reserve At Muckross Park on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin The Reserve At Muckross Park milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa The Reserve At Muckross Park? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla The Reserve At Muckross Park ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa The Reserve At Muckross Park ilmainen WiFi?

Hotellilla The Reserve At Muckross Park voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Voiko hotellissa The Reserve At Muckross Park treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa The Reserve At Muckross Park on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko hotellissa The Reserve At Muckross Park bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa The Reserve At Muckross Park on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.