Thatched Cottage B&b

Hever Road, TN8 7NH Hever, Iso-Britannia - Hever. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Hever Road, TN8 7NH Hever, Iso-Britannia - Hever.

Valitse huone

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Ei lemmikkejä
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Thatched Cottage B&b

Onko hotellissa Thatched Cottage B&b uima-allas?

Ei, hotellilla Thatched Cottage B&b ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Thatched Cottage B&b on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Thatched Cottage B&b milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Thatched Cottage B&b? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Thatched Cottage B&b ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Thatched Cottage B&b ilmainen WiFi?

Hotellilla Thatched Cottage B&b voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.